Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
9 godzin temu, Grzes77 napisał:

Prędzej Ty będziesz gruby od tych warzyw i tych potraw, które pokazujesz, bo efekt jo-jo murowany, niż @Splot od kiełby :champagne-2010:

Ja jestem gruby i schorowany, aktualnie walczę o lepsze jutro dla siebie i rodziny. Na razie nie mam wyjścia z dietą:champagne-2010: ale nie bęďe tutaj smęcić. Póki co daję radę:champagne-2010:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, MrProper napisał:

Na co amatorowi kosz za taka kasę

Ja czekam kiedy @Grendziu-owi rura zmięknie i ten zestaw (siedzisko+podnóżek) Browninga będzie za pół ceny sprzedawał. ;) Ale pewnie prędzej przepadnie w czeluściach altanki dziadka G. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, ArekH napisał:

Ja czekam kiedy @Grendziu-owi rura zmięknie i ten zestaw (siedzisko+podnóżek) Browninga będzie za pół ceny sprzedawał. ;) Ale pewnie prędzej przepadnie w czeluściach altanki dziadka G. :D

Sprzeda szybciej jak się spodziewasz

Bo kto widział 4 godziny się rozkładać a godzinę łowić ????

A po drugie w tym browningu nie przekonywuje mnie wysoki mocowanie nóg

Nie pamietam - jak kupowałem teraz swojego malutkiego federowca siedziałem na wszystkich które były na sklepie, a było ich trochę 

Usiadlem ( nie jestem pewien czy nie był to preston ) w pierwszej kolejności na krześle z nogami - na oko 30 ale wysoko osadzonymi, jak usiadłem tak sobie zaśpiewałem 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem od braciaka koszyki kupione miesiąc temu, do tego podpatrzyłem u braciaka żyłkę kupioną w chińskim sklepie w Białej Podlaskiej, a że żona jechała na zakupy to kazałem jej kupić kilka szpulek na testy. Mocna jak cholera, 0,18 mm nie mogłem porwać w gołych dłoniach.

IMG_20190324_215647_HDR.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ArekH napisał:

@Semi sprawdzałeś może czy mocno przegrubiona ta żyłka? 

Nie mam bardzo czym sprawdzić, ale nawet jak przegrubiona trochę to mi nie przeszkadza. Zdziwiłem się że 0,18 mm nie dam rady porwać w rękach, dopiero na sweter jak nawinąłem żeby łap nie pociąć to strzeliła, cholera wie z czego to zrobili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przed pracą udałem się do miejscowych sklepów chcąc kupić gotowe do użycia konopie na dzisiejsze wędkowanie, ponieważ ten wyjazd wyszedł spontanicznie i nie miałem czasu przygotować tych ziaren samemu. W "Żako" mieli tylko mielone, więc "u Kamila" znalazłem konopie w kilogramowych workach. Chcę pokazać jaką przebitkę mają producenci-pośrednicy-sprzedawcy. Konopie kosztują średnio 7-8 zeta na targu i w składnicy nasiennej, więc już u pośredników, by finalnie na półce sklepowej wylądować za prawie 24 zeta. Zmuszony byłem sytuacją, jednak następnym razem w ch...a się nie zrobię, nie chodzi mi już nawet o cenę, ale o jakość. Nie przyjrzałem się dokładnie podczas zakupu, jednak max 10% konopi miało malutkie kiełki, ja bym się wstydził jako producent (Stalomax) wprowadzić coś takiego na rynek. Konopie wyglądają jak surowe nie ugotowane, żenada. Poza tym zajebistym produktem przy "okazji" nabyłem po 2 paczki gliny rozpraszającej i ziemi torfowej (może się Górek z Bolandem nie pogryzą ;)), do tego 5 podatników Stalomaxa, podróby Drennanów, jednak wyglądają masywnie, ten produkt zaskoczył mnie na plus. Za wszystko zapłaciłem 83 zeta, konopi mi została garstka, no ale o moim dzisiejszym mega połowie napiszę w moim temacie :champagne-2010:

IMG_20190326_054615.jpg

20190326_134905.jpg

20190326_134958.jpg

IMG_20190326_084509.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...