Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze wczoraj w południe zarzekałem się, że nic nie kupuję, bo nie mam już co kupować...

a wieczorem sprzedałem znajomemu swojego starego elektryka Osapian 55 z maximizerem i trzeba było nabyć coś nowego.

Kupiłem silnik mojej ulubionej firmy Sraxon :39icon:  turbo max xt 65.

Wziąłem go, bo jest to silnik bezszczotkowy i do kompletu ma bezstopniową regulację obrotów.

Jutro dostawa.

 

Edytowane przez Hotpoint
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GrendziuNa to nie biero :39icon:

O ile wczoraj zwyczajowo napisałem Sraxon, to dziś po odbiorze silnika napiszę JAXON, ponieważ tak naprawdę jest to Haswing Protuar 1.0 tylko w sporo lepszej cenie i bez łamanego rumpla. 

Silnik bezszczotkowy to bajka.

Spodziewałem się Sraxona, a dostałem naprawdę zajebisty silnik w dobrej kasie 1050 zł. 

20190522_133448.jpg

20190522_133433.jpg

20190522_133427.jpg

received_346484256052522.jpeg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Grendziu napisał:

Mój pierwszy zakup oprócz robali od czasu gdy mam MM :221_see_no_evil:

IMG_20190522_131900.jpg

A myślałem że na tym Forum tylko Ja i @elvis wędkujemy na Drennan i podobne, a tu proszę. Dokup do tego foremkę Guru. Jest wdechowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy zakup oprócz robali od czasu gdy mam MM :221_see_no_evil:

[mention=4]elvis[/mention] wędkujemy na Drennan i podobne, a tu proszę. Dokup do tego foremkę Guru. Jest wdechowa. 

Ja nie mam nawet jednego Drennana.

Mam Guru, Prestony, Browningi, Behry, Jaxony, Mikado, Mad carpie i NN , ale Drenana i Matrixa nie mam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej wspominałem, zamierzam dać się trochę we znaki dzikim karpiom z mojej river. Plan jest taki, żeby przez tydzień, dwa ponęcić ze dwie miejscówki mixem ziaren i peletów. Następnie spróbować szczęścia na dwa zestawy. Jeden klasyczny z zestawem feeder link i ciężarkiem z przynętami naturalnymi. Drugi - methoda z wynalazkami, typu - pelety, dubelsy, czireksy i inne srelsy. :D Nie lubię rzucać słów na wiatr więc przeszedłem od razu do czynów i po zawekowaniu ziaren - kuku, pszenicy, pęczaku i konopi. Nakupieniu peletu do nęcenia, przyszedł czas na uzupełnienie arsenału karpiowego. :D:D 

60570145_1424137694392517_2714026826895720448_n.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...