Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też mam taką, niedawno kupiłem. Wczoraj test nad wodą był. Warto było wydać tyle kasy. Ja wziąłem opcję z akumulatorem, bo są też bez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny drapieżny zakup. Paka za 500, a w środku: 

1. Duża torba Matrixa, myślałem, że będzie mega wielka, ale nie jest źle, no i jak ją porównałem z Mivardi, to wygląda na to, że obie będą się uzupełniać.

2. Karuzela Trapera,

3. Pudełko Eva z Mikado, jakoś do tej pory się nie dorobilem opakowania na przynęty do methody, już w nie spakowałem wszystko, co potrzebuję do łowienia :icon_arrow1:

4. Zanęty Sonu, bo mi się kończą,

5. No i skisłe masło Marosa. Kupiłem obie wersje wielkościowe, czyli 6-8mm i 8-10mm. Te 6mm wyglądają mega mikro, może płotki i krąpie na zaporówce będą w nie walić, kto wie, w czwartek jak pogoda pozwoli to sprawdzę. Zrobiłem zdjęcie dla pokazania jakie są malutkie te 6, ale zdjęcie tego nie oddaje. 

6. Wziąłem też 4 małe pojemniki Drennan, bo mam karuzelę tej firmy a nie miałem pojemników tej wielkości.

20190528_161033.thumb.jpg.e23e836c5041d536f86661ca6fb1b540.jpg

 

20190528_160156.jpg

20190528_160312.jpg

20190528_160514.jpg

20190528_160725.jpg

20190528_161851.jpg

20190528_161313.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie, ja już się nie mogę doczekać następnego tygodnia... Uchylę rąbka tajemnicy - będzie "recka" kija :P  :D 
Kolega z pracy a z zamiłowania "stolarz" robi mi właśnie stojak na wędki :)
Jak już mi go ogarnie to podeślę fotkę jak to wygląda + "uzbrojonego" :D
Grzesiu jakieś gratisy dostałeś do zamówienia "500+" ? :D

Edytowane przez <º)))><
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, Hotpoint napisał:

Też sobie coś dziś kupiłem B|

Ilu z was łowi castem?

20190528_185249.jpg

Zgadnij kto:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mav3rick napisał:

Też mam taką, niedawno kupiłem. Wczoraj test nad wodą był. Warto było wydać tyle kasy. Ja wziąłem opcję z akumulatorem, bo są też bez.

Specjalnie wczoraj kiblowałeś do wieczora, żeby sobie poświecić B|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie wczoraj kiblowałeś do wieczora, żeby sobie poświecić
A jak kurde, tyle czasu czekałem. Święcenie w piwnicy to nie to samo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, <º)))>< napisał:

Grzesiu jakieś gratisy dostałeś do zamówienia "500+" ? :D

Niestety, oprócz upustu 11% nic więcej nie dostałem. W sumie często robię takie zakupy i na początku dawali mi jakieś drobne gratisy, teraz dostaję raz w roku jakiś upominek. W 2017 był to kubek z logiem Drapieżnika, w 2018 ręcznik z haftem loga Drapieżnika, tzw dupki nie urywa, no ale za to co tylko zapragnę, to mają, no a czas przesyłki i podejście dla mnie najważniejsze :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj udało mi się upchnąć moje CUZO f2 i w to miejsce poszedłem do wędkarskiego po CUZO SUPRA. Dla mnie o tyle dobra sprawa, że krzesło jest dużo lżejsze niż f2 (ok. 8kg do ok. 5kg, to czuć ;)), o tym że jest wygodniejsze już nie będę wspominał ;) Dołożyłem "jedynie" 5 dyszek a rogal na twarzy, jakbym wygrał milion w środę i milion w sobotę  ;):D

5bae2d83e79c.jpg

 

 

Edytowane przez grych
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...