Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mega sprawa ładowanie accu nie zależnie od latarki

Ladujesz accu a używasz zwykłych baterii

Wlasnie tego trzeba mi było 

10 minut temu, Grendziu napisał:

Wiadomo, gdyby nie ja,???? wróć....  

Ale się zaraz narażę?

No Darek bez ciebie wędkarstwo nie istnieje ????

 

We dwóch nie da nam rady ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MrProper napisał:

Ladujesz accu a używasz zwykłych baterii

Ładowarka jest w komplecie? Bo to widać specyficzny aku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z pracy ukończył mi dziś stojak na 21 wędzisk :) 
Na 21 żeby kije były na "mijankę" i się szczytówkami nie trącały :D

Jutro lakierobejca albo coś w stylu drewnochron plus dwie linki żeby zabezpieczyć wędki przed upadkiem. 
Do tego kółka na dole żeby był szybki dostęp do dwóch stron stojaka i w końcu porządek :) 

stojak2.jpg

Edytowane przez <º)))><
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dzisiaj prawie coś kupiłem... Daiwa Windcast 360/120. Prawie, bo choć opłaciłem zamówienie to mi dzisiaj kurier przywiózł kijek za pobraniem :D Nie byłem przygotowany na taką ewentualność i nie miałem przy sobie aż tyle gotówki. Dlatego tyle tą Daiwę widziałem :D Grendziu tak reklamował,promował, rekomendował te Dajły, że mnie przekonał. :D Jak widać nie warto go słuchać , bo tej jego ulubionej pani z dalekiego wschodu jeszcze nie zdążyłem na oczy dobrze zobaczyć , a już mnie wku...wiła :D To nie będzie chyba udany związek :D 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dzisiaj prawie coś kupiłem... Daiwa Windcast 360/120. Prawie, bo choć opłaciłem zamówienie to mi dzisiaj kurier przywiózł kijek za pobraniem :D Nie byłem przygotowany na taką ewentualność i nie miałem przy sobie aż tyle gotówki. Dlatego tyle tą Daiwę widziałem :D Grendziu tak reklamował,promował, rekomendował te Dajły, że mnie przekonał. :D Jak widać nie warto go słuchać , bo tej jego ulubionej pani z dalekiego wschodu jeszcze nie zdążyłem na oczy dobrze zobaczyć , a już mnie wku...wiła :D To nie będzie chyba udany związek :D 

  • Thanks 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sołtys stan napisał:

pani z dalekiego wschodu jeszcze nie zdążyłem na oczy dobrze zobaczyć , a już mnie wku...wiła :D

Czyli to będzie miłość od pierwszego wejrzenia.  A że Ty Stasiu kobiety znasz jeno z magazynu dla dużych chłopców

(kawaler):P, to na Twoim miejscu, miał bym się na baczności. Rwa.....ać Mam cię. ;)

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nie było miło. Daiwa wystawiła mnie do wiatru. Strzeliłem focha i trzymało mnie jeszcze dzisiaj. Obiekt westchnień Grendzia z Dalekiego Wschodu miała wpaść dopiero jutro z przeprosinami, ale chyba jakieś wyrzuty sumienia miała i dlatego do jutra nie wytrzymała. :D Odwiedziła mnie niespodziewanie już dzisiaj. :D Muszę powiedzieć, że ze względu na jej walory zewnętrzne jeszcze jej nie wyrzuciłem. Na razie nie trafi na OLX i zostanie ze mną. Zobaczymy, dam jej jeszcze szansę to może odkupi winy :D Tak przy okazji to polecam sprzedawcę na Allegro i sklep Jeżozwierz. Jak wczoraj się dowiedział, że wysłał wędkę pomyłkowo za pobraniem, to jeszcze tego samego dnia wysłał następną i dlatego mam ją już dzisiaj. 

61779562_1430969620375991_7614951937493958656_n.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...