Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, NPC napisał:

Mam jedno 'ale'. Tam jest napisane seatrout czyli musisz kupić jeszcze wędkę z napisem pike :)

Faktycznie wędka dedykowana na morskie pstrągi powinna być na pstrągi a nie szczupaki. Musze kupić jeszcze jeden spin dedykowany specjalnie pod pike. Dzięki za inspirację bo już nie miałem pomysłów na kolejne zakupy :D Co do zakupów Grendzia. Gdybym ja nad swoją river postawił taki kosz to ryby same wyskakiwały by z wody, żeby nacieszyć jego widokiem swoje oczy. :D To, że na zdjęciu z Nienawiszcza widać sam taboret z Guru i żadnych ryb obok niego to znaczy tylko, że albo ten zakup jest brzydki, albo w bajorze nie ma żadnych ryb. :D:P Prezes jesteś teraz już Zawodowiec całą gębą :D Nikt tego nie zakwestionuje, nawet najwięksi złośliwcy w grupie :D W obliczu takiego wyposazenia, wyniki osiągnięte na zawodach schodzą na dalszy plan i są mało istotne. :D Po 2-gie, po co Ci te zawody @Grendziu, przecież na żadnych, pewnie nawet MŚ w feederze nie wygrasz nić fajniejszego i ładniejszego od tego kosza :D:P Co najwyżej Aventusa do kompletu. :D 

Edytowane przez Sołtys stan
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 godzin temu, Sołtys stan napisał:

Faktycznie wędka dedykowana na morskie pstrągi powinna być na pstrągi a nie szczupaki. Musze kupić jeszcze jeden spin dedykowany specjalnie pod pike. Dzięki za inspirację bo już nie miałem pomysłów na kolejne zakupy :D Co do zakupów Grendzia. Gdybym ja nad swoją river postawił taki kosz to ryby same wyskakiwały by z wody, żeby nacieszyć jego widokiem swoje oczy. :D To, że na zdjęciu z Nienawiszcza widać sam taboret z Guru i żadnych ryb obok niego to znaczy tylko, że albo ten zakup jest brzydki, albo w bajorze nie ma żadnych ryb. :D:P Prezes jesteś teraz już Zawodowiec całą gębą :D Nikt tego nie zakwestionuje, nawet najwięksi złośliwcy w grupie :D W obliczu takiego wyposazenia, wyniki osiągnięte na zawodach schodzą na dalszy plan i są mało istotne. :D Po 2-gie, po co Ci te zawody @Grendziu, przecież na żadnych, pewnie nawet MŚ w feederze nie wygrasz nić fajniejszego i ładniejszego od tego kosza :D:P Co najwyżej Aventusa do kompletu. :D 

Zgoda w  100% jest idealny. Wiecej nie potrzeba?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.06.2019 o 21:06, Grendziu napisał:

Zgoda w  100% jest idealny. Wiecej nie potrzeba?

Dokładnie, to zajebisty kosz, moim zdaniem cały ten zakup w Twoim przypadku to inwestycja, która potrzebna jest do promowania swoich produktów. Nie kupiłeś tego z własnej próżności jak np ja, jest to zakup przemyślany, który ma procentować, mam co raz większy szacunek do tego, co robisz razem z pozostałą ekipą MM. Trzymam kciuki, nie tylko, jeżeli chodzi o te zawody, ale o cały projekt :champagne-2010:

Edit: chodzi mi tu o promowanie własnych produktów. Prestiż firmy zależy od różnych drobnych składowych. Produkty będa sie lepiej prezentowały gdy na fotkach w tle będzie pojawiał się ten kosz, gorzej gdyby w tle produktów pojawiał się kosz np Jaxona, (edycja, bo niektórzy źle odebrali moje intencje i merytorykę wpisu), Cormorana, Mikado, Okumy, Caperlana, itp 

Edytowane przez Grzes77
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Sołtys stan napisał:

Faktycznie wędka dedykowana na morskie pstrągi powinna być na pstrągi a nie szczupaki. Musze kupić jeszcze jeden spin dedykowany specjalnie pod pike. Dzięki za inspirację bo już nie miałem pomysłów na kolejne zakupy :D

Chyba mnie źle odebrałeś, śmieszą mnie napisy na wędkach o ich przeznaczeniu. Wędka ma pomagać w łowach a czy będziesz łowił szczupaki wędką z napisem seatrout czy z napisem pike nie jest już istotne.

Masz być zadowolony z wędki i tyle a, że jesteś zadowolony to super sprawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Grzes77 napisał:

, gorzej gdyby w tle produktów pojawiał się kosz np Jaxona, itp. 

?

Gorzej Grześ by było gdyby w tle prezentowało się wiadro po bitexsie czy Cuzo ?

Co chcieć od tego kosza ?

A92AC41A-571D-499D-BEE4-943604793829.jpeg.5d4795bf9b2b1e1be2978cb1be55d24e.jpeg

 

Takie same kosze robi preston czy inna topowa firma

To tylko kwestia modelu 

Pewnie i JAXON niebawem wypuści swój flagowy model  Który będzie spędzał sen z powiek nie jednemu ??

 

Najlepiej jak w tle pojawiał by się kosz MethodMania ??

 

Edytowane przez MrProper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MrProper ja mam uczulenie na tą firmę (od momentu gdy straciłem szczupaka życia, gdy po zacięciu esoxa 100+ i po kilku minutach holu w dłoni została mi tylko korbka od ich topowego kołowrotka pro carp, przez co rybę straciłem, było to na początku obecnego tysiąclecia), wiem mogłem się odnieść do innej firmy, bo jest kilka na "podobnym poziomie". Ja bym nawet za 100 PLN ich kosza nie kupił, wiem również, że podobne modele robią inne firmy, no ale jest kwestia materiału i wykonania. Nie miałem na celu w tamtym poście pisania coś przeciw tej firmie, chodziło mi tylko o to, że Darek moim zdaniem bardzo dobrze zrobił kupując w/w sprzęt. Chcąc zdobyć i utrzymać prestiż firmy należy pokazywać w tle topowe produkty, a nie masówke z niższej półki. 

Nikt dla przykładu nie będzie reklamował firmy ubezpieczeniowej pokazujac w tle np Daci lub Fiata (nic nie mam do tych marek), tylko pokaże w tle Mesia, lub Betę, na tym polega marketing i tylko do tego się odniosłem :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzes77 to kup topowy kołowrotek Drennana porównaj do topowego JAXONA to się bardzo zdziwisz ?

 

Sa firmy i to naprawdę TOP które jedne produkty maja na najwyższym światowym poziomie a inny produkt tej samej topowej marki wole kupić na aliex... i płacić za to samo gów.. 5razy mniej

Ale nigdy nie stwierdziłem na podstawie jednego „bubla” ze ta i ta firma jest o „dupę rozczaść” wole wskazać wadliwy produkt (i co czynie przy okazji taki debat ) 

nawet najlepszej marki

Co do JAXONA ja mam sentyment do ich wędek które będę wychwalał po mój kres ale nie pisze ze ta firma to zło mimo „hłamu” w kołowrotkach, bo zdarza się to wszystkim firmom nawet Prestonowi, Drennanowi

Ale nigdy wcześniej  przy ich wedkach nie wisiał i wisieć nie będą ich kolowrorki

Ostatnio kupiłem na próbę  krecioly Prestona bo mi się spodobały i pasują mi do pickerów

Nie mogę na nie narzekać jak na razie

ale do feedera cięższego bym już ich nie założył ? o feederach rzecznych nie wspomnę ?

To tylko moje subiektywne zdanie i szkoda że skreśliłeś firmę po przygodzie z kołowrotkiem, gdzie w szeregach braci wędkarskiej panuje wszem obecna opinia ze kołowrotków firm „stricte wędkarskich” się nie kupuje

 

Co do Kosza @Grendziu Darka ja nie mam zastrzeżeń sam bym pewnie taki kupił gdybym go wykorzystał bo mi się podoba ale to jest pojęcie względne bo i matrix mi się podoba mimo ze o polowe tańszy ?

Ale uwierz ze topowe firmy ten model ( kosza który przedstawiłem robią) na tym samym poziomie za trzykrotnie wyższą cenę- fakt jest tylko taki ze wykończenie inne i naklejka marki robią różnice 

Tu akurat jeszcze się nie spotkałem ( bynajmniej jeszcze) u JAXONA z takimi modelami koszy, to inna konstrukcja 

Dlatego napisałem że gdy JAXON by wypuścił podobny model, to spędzał by nie jednemu sen z powiek ?

Bo będzie im się podobał i spełniał oczekiwania, podejrzewam za1/3 ceny mniejszą ??

 

A z przykładem aut moim zdaniem nie trafiłeś ja chętnie bym stanął koło tej pani na tle tego auta Gdyby reklamowała „moje produkty”

To tylko kwestia dobrania modelu do sytuacji :champagne-2010:

7ED13B32-4BF5-41F7-9FB7-43C9FA5176DA.thumb.jpeg.bf04a21cc19834e78484bad2544a8536.jpeg

2FF81F04-A2D5-47CB-8A22-DA98D1A01FB3.thumb.jpeg.4436429577c581c4fb1a1a618ce0774c.jpeg

Edytowane przez MrProper
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, MrProper napisał:

@Grzes77 to kup topowy kołowrotek Drennana porównaj do topowego JAXONA to się bardzo zdziwisz ?

To akurat, to ja wiem :D :champagne-2010:

Ja nie wychwalam nikogo i nie ganie, to normalne, że każda firma ma lepszy i gorszy asortyment. Jaxon dla mnie to top bubel i tyle, ja mogę mieć budżetowe sprzety, ale nie tego producenta. Kupiłem w tamtym roku bolonki 7m Jaxona (dokładnie 6,8m) i lecą "na łeb" jak cholera. Żeby wędka stała na podpórce musi mieć ciężki kołowrotek i kładę ją na podpórce co najmniej około 1,5m tracąc na zasięgu.

Co do tego fiata, to wolałbym w jego cenie kupić jakąś np Toyotę. Fiacik jest bardzo elegancko i fachowo zaprezentowany, super posesja, fajna laska, o to mi chodziło pisząc o Darka sprzęcie a rozmowa nasza zeszła na jakieś bzdety :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...