Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry kosz będzie do karpi koło 5-6 kg?
Są wersje 18,20,22. Który rozmiar wziąć?
 
https://sklepdrapieznik.pl/sklep/kosze-do-podbierakow-do-30/26353-kosz-podbieraka-preston-latex-carp-landing-net-20.html
 
Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 
 
 
 
22 lepiej większy i mieć spokój nad wodą.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
54 minuty temu, Zola67 napisał:

Dobry kosz będzie do karpi koło 5-6 kg?

Są wersje 18,20,22. Który rozmiar wziąć?

 

https://sklepdrapieznik.pl/sklep/kosze-do-podbierakow-do-30/26353-kosz-podbieraka-preston-latex-carp-landing-net-20.html

 

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

@<º)))>< w innym wątku sprzedawał sztyce i kosze, a tak to też sam myślę o dodatkowym zestawie na BIG fisha... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiłem zakupy w sklepie stacjonarnym i odebrałem przesyłkę z Drapieżnika (dostałem info, że przyszła torba do mojego wózka MAP, to trza było wziąć przy okazji inne przydatne rzeczy), do tego konopie w składnicy nasiennej. Dziś odebrałem przesyłkę zawierającą słoiczki (100szt), w które przepakuję przynęty do metody i przedmioty potrzebne do moich wędkarskich prac warsztatowych. Pogoniłem łącznie 1 040 PLN, musiałem poprawić sobie humor, po niedzieli zakupie dwa nowe kręciołki, bo sprzedałem Cresty i nie mam nic przy pickerach :champagne-2010:

20190820_182755.jpg

20190820_182548.jpg

20190820_183124.jpg

20190821_174414.jpg

20190820_182909.jpg

20190820_151825.jpg

20190821_174420.jpg

20190820_151845.jpg

20190820_184132.jpg

20190820_183832.jpg

20190820_151929.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś skromnie, do spółki z braciakiem 100 kg grochu za całe 100 zł.:D Do końca roku wystarczy bo teraz najwięcej idzie. Jeszcze musimy drugie 100 kg dokupić na przyszły sezon, czyli tak średnio w sezonie idzie nam 200 kg grochu.:o

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle u mnie - po bardzo długich rozmyślaniach zakupiłem sobie nowy kijaszek :D  Ryby mi się nie imają, to chociaż się tym pochwalę ;)

Flagman Mantaray Elite Picker 3,00m 40g.  to moja nowa szpada. Na pierwszy rzut oka wędka sprawia dobre wrażenie :)   Dobrze, że jest opcja wysyłki do firmy, moja Szanowna nie musi wiedzieć o takich rzeczach, bo co z głowy to z serca, a jeszcze jej by się coś zachciało, a wystarczy jak jeden domownik ma drogie hobby (w sumie to dwa dość drogie hobby, bo jeszcze płyt przychodzi masę) 

 

Edytowane przez grych
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle u mnie - po bardzo długich rozmyślaniach zakupiłem sobie nowy kijaszek   Ryby mi się nie imają, to chociaż się tym pochwalę
Flagman Mantaray Elite Picker 3,00m 40g.  to moja nowa szpada. Na pierwszy rzut oka wędka sprawia dobre wrażenie    Dobrze, że jest opcja wysyłki do firmy, moja Szanowna nie musi wiedzieć o takich rzeczach, bo co z głowy to z serca, a jeszcze jej by się coś się jej zachciało, a wystarczy jak jedn domownik ma drogie hobby (w sumie to dwa dość drogie hobby, bo jeszcze płyt przychodzi masę) 
 
Mam ten kij. Będziesz Pan zadowolony.
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ArekH napisał:

Grzechu, co to za słoiczki? Jaka pojemność?

https://allegro.pl/oferta/100x-pojemniczek-zakrecany-sloiczek-pojemnik-50ml-7645036803

To są identyczne słoiczki w jakich sprzedaje swoje dumble Stalomax, popakuję sobie w jakies pudełko z 25-30 szt i będzie wreszcie porządek i wszystko na swoim miejscu. Moim zdaniem idealnie do tego pasują. Niebawem wrzucę mój nowy patent słoiczkowy, bo wymyśliłem coś extra, no ale to  może uda mi się zrealizować we wrześniu. 

@ArekH one są też szczelne i nie przepuszczają płynów i zapachów, bynajmniej tak wychodzi z opisu :champagne-2010:

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...