Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj dotarł pierwszy zakup od dłuższego czasu. Mimo że posiadam swojej produkcji podnóżek , ten jest do zadań specjalnych, a dokładnie do fotela i dłuższych wędrówek. Ma na celu znacznie ograniczyć wagę noszonego sprzętu przy zachowaniu wysokiego komfortu siedzenia.
Dzisiaj spodziewam się kolejnej paczki, a mój nr1 odbiorę w niedzielę osobiście na rybach. 20191106_203109.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ w "kuluarach" ostatnich zawodów podsłuchałem, że podajniki do odległości +100m powinny być jak najmniejsze i najcięższe (takie idealne to 60 - 80g) to postanowiłem dziś zawędrować przed pracą do sklepu stacjonarnego. No i tam ku mojemu zdziwieniu znalazłem podajniki Mikado (mam takie 10g i świetnie mi się na nie łowiło leszcze na zaporówce) jest to ta mini wersja (najmniejsza) jednak w jebutnych gramaturach (40, 50 i 60g). Nie ma bata, jutro jadę testować :champagne-2010:

Edycja: kosztowały mnie 66 PLN >:(

20191107_175153.jpg

20191107_175228.jpg

Edytowane przez Grzes77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za dziwak, ten Twój Feeder Arm?
Stary poczciwy Caperlan z Decathlon.
Mój hand made będzie do autorskiego zestawu oraz na rzekę. Przy odpowiednim ustawieniu i lowieniu na jedną wędkę jest ok. To taka wersja light.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ArekH napisał:

No to se Mikado powinszowało. :o

Nie Mikado Areczku, ale miejscowy sklep z cenami z kosmosu. Niektóre komplety Mikado (3 koszyki i foremka) kosztują tam ponad 50 zeta. Jeszcze jak jest właściciel, to mi to trochę inaczej liczy, i tak cena za te podajniki wychodziła ponad 72 zeta wg ceny na sklepie, ręce opadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...