Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przy okazji zakupów baterii dla syna kupiłem takie adaptery do latarki na karabin.

Będą świetnie pasowały na nogę 25 do mocowania parasola lub innych dupereli.

Główna paczka jeszcze nie przyszła.

27aa5d47d0d78039e33c20356c871b47.jpg&key=d61f847d60c28fd1ae04ef9bd2fcb26f7bbe26a05e29f3bad13c220fc4b7b53a

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kolejny dzień minął, a paczka wysłana inpost nie dotarła.

Najgorsze jest to że rano dostałem wiadomość SMS, że paczka jest w doręczeniu.

I.....cisza.

Postanowiłem zadzwonić i się dowiedzieć jaki jest jej status i okazało się, że kurier nie dostarczy mi paczki, bo...miał za dużo przesyłek i się nie wyrobi. Jak sprawdziłem historię poruszania się paczki to okazało się że już w południe paczka została cofnięta z doręczenia. Ja żadnej informacji nie dostałem. Przemiła Pani z infolini zapewniała mnie że paczka dotrze następnego dnia roboczego, czyli we wtorek. Tylko kto ją odbierze skoro nikogo nie będzie. Dzisiaj załatwiłem by był ktoś w domu cały dzień, ale w przyszłym tygodniu nie będzie takiej możliwości. Paczka zamówiona pod zawody, a tu dupa. Żebym nie zapłacił z góry to bym nie odbierał.

Jestem zły jak cholera. Niech mi ktoś spróbuje wysłać paczkę in postem lub pocztą to nie ręczę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dziś dojechał Stradic FL 4000 XG :)
Pięknie pracuje, rzekłbym ze lepiej niż te nowe TDRki :)
700zł z OLX'a :)
Będzie pod Acolyte Ultra 10ft :)
75587536_574975073250891_162868702782842

Edytowane przez <º)))><
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kolejny dzień minął, a paczka wysłana inpost nie dotarła.
Najgorsze jest to że rano dostałem wiadomość SMS, że paczka jest w doręczeniu.
I.....cisza.
Postanowiłem zadzwonić i się dowiedzieć jaki jest jej status i okazało się, że kurier nie dostarczy mi paczki, bo...miał za dużo przesyłek i się nie wyrobi. Jak sprawdziłem historię poruszania się paczki to okazało się że już w południe paczka została cofnięta z doręczenia. Ja żadnej informacji nie dostałem. Przemiła Pani z infolini zapewniała mnie że paczka dotrze następnego dnia roboczego, czyli we wtorek. Tylko kto ją odbierze skoro nikogo nie będzie. Dzisiaj załatwiłem by był ktoś w domu cały dzień, ale w przyszłym tygodniu nie będzie takiej możliwości. Paczka zamówiona pod zawody, a tu dupa. Żebym nie zapłacił z góry to bym nie odbierał.
Jestem zły jak cholera. Niech mi ktoś spróbuje wysłać paczkę in postem lub pocztą to nie ręczę.
 
 
InPost daje radę, polecam korzystać z paczkomatu jeśli u Ciebie jest. Zakup do południa i na drugi , max trzeci dzień mam do odbioru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

InPost daje radę, polecam korzystać z paczkomatu jeśli u Ciebie jest. Zakup do południa i na drugi , max trzeci dzień mam do odbioru.
To wszystko zależy od kuriera. Ostatnio było ok, nawet dzwonił do mnie bo nie było nikogo w domu j przywiózł mi paczkę do pracy. Nie miałem wpływu na formę wysyłki. To sprzedający wybierał rodzaj wysyłki.
Mimo wszystko jestem rozczarowany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie. Ostatnio nawet odbierałem przesyłki dla sąsiadów.Zostawiaja bo już znają nas i wiedza ze przesylka dotrze. Kurierzy mają płacone od punktu. Jeśli Tobie nie dostarczy paczki nie ma za nią kasy, czyli powinno mu zależeć. Tak czy siak dał ciała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, cygan786 napisał:

InPost daje radę, polecam korzystać z paczkomatu jeśli u Ciebie jest. Zakup do południa i na drugi , max trzeci dzień mam do odbioru.

To na prawdę świetna opcja. Nie martwisz się o to czy ktoś będzie w domu, a odkąd mam paczkomat u siebie na wsi to już wypas. Jedyne ograniczenia to gabaryt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i muszę odwołać złe słowo rzucone na In post.
Chwilę temu podjechał kurier i dostarczył mi paczkę. Nie był zadowolony z pracy w sobotę, ale kara musi być.
Musiał dotrzeć sygnał z góry po moje wczorajszej telefonicznej interwencji. Podejście firmy do problemu na prawdę mnie pozytywnie zaskoczyło.
Jak znajdę chwilę to wrzucę fotki.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza paczka z Drapieżnika za równego tysiaczka:

1. 4szt MAP 4000,

2. 2szt Żyłki MS,

3. 2 szt igiełek (bagnecików) Mikado (wyglądają ok).

Po za upustem dostałem w gratisie zanętę testową i bidon. Kolowrotki MAP mają swoich zwolenników i przeciwników, ja jestem w tej pierwszej grupie, ponieważ ten klips jest rewelacyjny :champagne-2010:

20191114_111437.jpg

20191114_110044.jpg

20191114_110502.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...