Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 14/11/2019 o 10:55, Grzes77 napisał:

Wczorajsza paczka z Drapieżnika za równego tysiaczka:

1. 4szt MAP 4000,

2. 2szt Żyłki MS,

3. 2 szt igiełek (bagnecików) Mikado (wyglądają ok).

Po za upustem dostałem w gratisie zanętę testową i bidon. Kolowrotki MAP mają swoich zwolenników i przeciwników, ja jestem w tej pierwszej grupie, ponieważ ten klips jest rewelacyjny :champagne-2010:

 

20191114_110044.jpg

 

Map'y poza tym klipem to tak naprawdę to budżetowe kołowrotki. Do tego rozmiar pod pickera, rozmiar 4000 to 3000 z głębsza szpulą.

Klip pomysłu Marka daje radę, sprawdzałem :D

 

No ale niech kołowrotki służą! Ważne byś Ty był zadowolony a nie jakiś malkontent jak ja. :P

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, NPC napisał:

Map'y poza tym klipem to tak naprawdę to budżetowe kołowrotki. 

Ja cały czas to podkreślam, ale...

"ale" są dwie. Mi sie na nie mega dobrze łowi, klips pracuje idealnie, nie zawiodły mnie nigdy, tworzywa z jakich są wyprodukowane działają prawidłowo, co np w Daiłach już takie nie jest. W Dajłach, które miałem (niektóre droższe od MAPów) nagminne jest wyszczerbianie szpuli, gdy ta upadnie na twarde podłoże. Szpula MAPa upadła mi również na podłogę warsztatu, a jednak jest cała i nie wyszczerbiona. MAPy są finezyjne, a ja właśnie lubię takie kołowrotki i do tego mają podwójne korbki, które ja uwielbiam :champagne-2010: A i jeszcze jedno, stosowanie plecionek nie wpływa na zużycie kołowrotków, bynajmniej ja tego nie zauważyłem, mimo tego, że w ubiegłym sezonie wersja 3000 służyła mi do jednego ze spiningów, to tak ode mnie :D:champagne-2010: Może całe szczęście, że się nie znam na kołowrotkach, bo gdybym był fachowcem, to bym ich nie kupił i nie widziałbym co tracę. O tym co piszę świadczy popyt na te kołowrotki, których Drapieżnik w ciągu tygodnia sprzedał kilkanaście sztuk i jest to najbardziej popularny i poszukiwany budżetowy kołowrotek na naszym krajowym rynku, bynajmniej ja mam takie odczucia. Posiadam teraz 4 szt wersji 3000 i tyle samo sztuk wersji 4000, nie kupuję więcej, bo mi po prostu nie potrzeba. Ja uwielbiam kupować coś, co mnie cieszy i dobrze mi się sprawdza, ale bez przesady, więcej nie potrzebuję, a może pojawi się iny model kołowrotka z tym klipsem na rynku, to sobie wtedy taki sprezentuję. Tak więc @Grendziu dla czego 4 szt, bo 3 potrzebuję do feederów, 4 będzie rezerwowy (kupiłem, bo był dostępny) a może do niego kupię jeszcze jakiś kijek, kto wie :D:P:champagne-2010:

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2019 o 11:55, Grzes77 napisał:

Wczorajsza paczka z Drapieżnika za równego tysiaczka:

1. 4szt MAP 4000,

2. 2szt Żyłki MS,

3. 2 szt igiełek (bagnecików) Mikado (wyglądają ok).

Po za upustem dostałem w gratisie zanętę testową i bidon. Kolowrotki MAP mają swoich zwolenników i przeciwników, ja jestem w tej pierwszej grupie, ponieważ ten klips jest rewelacyjny :champagne-2010:

20191114_111437.jpg

20191114_110044.jpg

20191114_110502.jpg

Hej doktorku? Jaja sobie robisz? Zawsze czekam na twoje zakupy. Przygotowałem piwo i Kurczaka a tu tylko 3 fotki? Nooo, na... beś se Grześ. 3 dychy w kibel. :P

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, ArekH napisał:

Hej doktorku? Jaja sobie robisz? Zawsze czekam na twoje zakupy. Przygotowałem piwo i Kurczaka a tu tylko 3 fotki? Nooo, na... beś se Grześ. 3 dychy w kibel. :P

Sorry że zawiodłem, dobry humor dopisuje widzę :D, no ale o to chodzi :champagne-2010:. Następnym razem postaram się poprawić i nakupię drobiazgów,  żeby wstawić kilkadziesiąt zdjęć :P:D:champagne-2010:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten bidonek Drapieżnika :)
Ja po Nowym Roku dopiero coś grubszego jak coś kupuję, jedynie na początku miesiąca tą małą półkę Prestona z serii Venta Lite, później tą poziomową i mam w planach Superę SL 10ft, tyle tylko że mam zagwozdkę jaki młynek by do tego kija pasował..
Z jednej strony 10ft to powinno około 250-300gr masy młynka być do prawidłowego wyważenia aczkolwiek to rozmiar 4000 (stary daiwy 3000) aczkolwiek średnica szpuli i zwoje z niej spadające plus malutkie "matchowe" przelotki tego kija mogą powodować duże opory i okazjonalne "brody" przy zarzutach.. Tak myślę.. może Sustain 2500 HG, dobrze że mam czas na przemyślenia :P
W międzyczasie trzeba ogarnąć tuleję do tyczki jakąś w robocie bo mam zamiar sumy na tyczkę łowić :) Tak, sumy :)
Znam już technikę, nęcenie i ogólnie jak uzbroić tyczkę :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2019 o 11:55, Grzes77 napisał:

Wczorajsza paczka z Drapieżnika za równego tysiaczka:

1. 4szt MAP 4000,

2. 2szt Żyłki MS,

3. 2 szt igiełek (bagnecików) Mikado (wyglądają ok).

Po za upustem dostałem w gratisie zanętę testową i bidon. Kolowrotki MAP mają swoich zwolenników i przeciwników, ja jestem w tej pierwszej grupie, ponieważ ten klips jest rewelacyjny :champagne-2010:

20191114_111437.jpg

20191114_110044.jpg

20191114_110502.jpg

Grzesiu myślę, że ze względu na wysokość kwot jakie wydajesz w Drapieżniku i nie tylko, to nie na bidon, ale wręcz na przyczepkę

do auta zasługujesz. Oczywiście oklejoną logiem Drapieżnika.B|

No Panie niezły "wariat" z Ciebie. Jestem przerażony ile sam wydaję na naszą pasję kasy, ale Ty i Michał @<º)))>< to już inna liga.:D

Z jednej strony zazdroszczę, z drugiej strony wpadam w lekką panikę, że nasza "choroba" może się tak rozwinąć.:D;)

Broń Boże nie zaglądam w portfel, ale masz wyrozumiałą małżonkę, albo nieświadomą. :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tench_fan żona nic do tego nie ma, bo dostaje ode mnie całą wypłatę, a zakupy robię z moich "zaskórniaków", z których i żona i syn też coś "oblizują". Faktycznie w tym sezonie trochę wydałem, no ale tak wyszło, na przyszły nie planuję zbytnio inwestować w sprzęt, zacznę chyba odkładać na auto, bo apetyt rośnie w miarę jedzenia i chyba przesiądę się na pickupa :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Grzes77 napisał:

@Tench_fan żona nic do tego nie ma

Lubię Ciebie! Z własną cholerą jestem od ponad 30 lat. Co na dom, Jeśli nie popadniemy w kłopoty, nic jednemu do drugiemu, co robi z zaskórniakami!:champagne-2010:

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...