Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Grzes77 napisał:

  Może całe szczęście, że się nie znam na kołowrotkach, bo gdybym był fachowcem, to bym ich nie kupił i nie widziałbym co tracę. O tym co piszę świadczy popyt na te kołowrotki, których Drapieżnik w ciągu tygodnia sprzedał kilkanaście sztuk i jest to najbardziej popularny i poszukiwany budżetowy kołowrotek na naszym krajowym rynku, bynajmniej ja mam takie odczucia. 

1. Ważne byś Ty był zadowolony.

2. Marketing czyni cuda.

3. Ja się nie znam na niczym.

4. DAIWE to Ty szanuj bo zaraz Ci się oberwie od miłośników/wyznawcow. Prawdziwa Daiwa zaczyna się od BG.

 

 

 

6 godzin temu, <º)))>< napisał:


Z jednej strony 10ft to powinno około 250-300gr masy młynka być do prawidłowego wyważenia aczkolwiek to rozmiar 4000 (stary daiwy 3000)

Jeżeli masz możliwość to daj ciężarek do dolnika. Odchudzisz zestawy i wyważysz zestaw dodając dosłownie 20 gr. A wtedy kołowrotek może być mniejszy.

Tylko Ty nie łowisz na spinning więc też nie jest to jakoś bardzo istotne.

Jeżeli ktoś nie wierzy niech założy lżejszy kołowrotek o 100 gr i taśmą przyklei do dolnika ciężarek 20-30 gr. Po tym niech sprawdzi wyważenie kija.

Ok mniejszy kolowrotek to nie zawsze dobra droga ale czasem jest to właściwa droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, NPC napisał:

Jeżeli ktoś nie wierzy niech założy lżejszy kołowrotek o 100 gr i taśmą przyklei do dolnika ciężarek 20-30 gr. Po tym niech sprawdzi wyważenie kija.

Robiłem tak już niemal 20 lat temu. Kij, dzięki temu w pokrowcu wydawał się klockiem, ale w użyciu, czuć było różnicę. Bodajże chyba Shimano, dawniej i to przy spiningach, dodawało w komplecie pierścienie doważające dolnik. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NPC szanuję Daiwę, ale ich budżetowe kołowrotki wcale nie są lepsze od budżetowych kołowrotków MAPa. Ja wiem, że Ty się znasz i bardzo cenię i szanuję Twoje podpowiedzi, nie wiem jakie "bebechy" mają MAPy i szczerze mnie to nie interesuje, bo kołowrotki pracują bardzo dobrze. Wybieram się z chłopakami na targi do Wawy i tam zabiorę szpule od MAPów 3000 i 4000 i poszukam kręciołów, do których by te szpule pasowały, żeby w razie "w" mieć opcję zapasową do tych szpul. Dziękuję za cenne uwagi :champagne-2010:

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No właśnie, dlatego ja zmieniam strategię, nie chce już budżetowych i nie chce xyz ilości tylko jakość. 

Szanuję @Grzes77Twoje zakupy aby nie było :champagne-2010:

Jednak jak patrzę na takie cudo to niewiele więcej mi do szczęścia w wędkarstwie potrzeba, ino aby nie Spider... Jak ten na sandaczach:D

(fota nie moja) 

 

received_1008821219479799.jpeg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Hotpoint napisał:

No to Miszczu wędki feederowej co za maszynę planujesz kupić i dlaczego Shimano Ultegra ci4+ 5500 :D

Only dajła:champagne-2010:

received_1008821219479799.jpeg

  • Like 1
  • Heart 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te.... Dajłafan :grin-min:

No to jaki model będziemy niedługo oglądać?

 

Z racji tego, że połamałeś mi badyla, nie było wyjścia i musiałem kupić dwa jakbyś jeszcze miał mnie kiedyś odwiedzić :39icon:

W poniedziałek powinny być.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
14 minut temu, Hotpoint napisał:

Te.... Dajłafan :grin-min:

No to jaki model będziemy niedługo oglądać?

 

Z racji tego, że połamałeś mi badyla, nie było wyjścia i musiałem kupić dwa jakbyś jeszcze miał mnie kiedyś odwiedzić :39icon:

W poniedziałek powinny być.

Jeden mój ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, ArekH napisał:

I Ty tak serio dałeś Mu wędkę do ręki? :o

Kiedyś się zastanawiałem o kim to była akcja społeczna  "Zły dotyk"... teraz już wiem :D

Kołowrotek wyje...ć, wędkę złamać.... cały @Grendziu.... wszystko spier....li :grin-min:

@ArekH mój błąd, więcej się to nie powtórzy :39icon:

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...