Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, ArekH napisał:

Ty żartujesz? Już na pierwszej wspólnej rybomanii kupiliśmy je razem. Później, na forum na prośbę Ola, opisywałem moje wrażenia z ich użytkowania. To dobry wyrób. W moim mniemaniu o wiele lepszy niż Daiwa Hyper Sensor. Jest trwalsza i mniej się skręca, oraz nie sztywnieje po dłuższym braku kontaktu z wodą. Zaznaczam że stosowałem jedynie brązową, a to chyba jest feeder. W ogóle produkty sygnowane przez MS cenowo wypadają fajnie, a jakościowo nie zawodzą. 

Nawiązując do tematu rybomanii - wybiera się ktoś do Warszawy ?
Może ktoś rok temu był w Warszawie i Poznaniu i ma porównanie ? Opłaca się do stolicy jechać ?
Mam 100km w jedną stronę ale jakoś tak sam nie wiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, ArekH napisał:

To jest bardzo duża maszyna jak na feeder zawodniczy z zasady 

Ale to jest maszyna do dalekich rzutów ?

 

1 godzinę temu, ArekH napisał:

Ty żartujesz? Już na pierwszej wspólnej rybomanii kupiliśmy je razem. Później, na forum na prośbę Ola, opisywałem moje wrażenia z ich użytkowania. To dobry wyrób. W moim mniemaniu o wiele lepszy niż Daiwa Hyper Sensor. Jest trwalsza i mniej się skręca, oraz nie sztywnieje po dłuższym braku kontaktu z wodą. Zaznaczam że stosowałem jedynie brązową, a to chyba jest feeder. W ogóle produkty sygnowane przez MS cenowo wypadają fajnie, a jakościowo nie zawodzą. 

Albo moja pamięć jest ulotna, albo nie zwróciłem uwagi na ten zakup:champagne-2010:

4 minuty temu, <º)))>< napisał:

Nawiązując do tematu rybomanii - wybiera się ktoś do Warszawy ?
Może ktoś rok temu był w Warszawie i Poznaniu i ma porównanie ? Opłaca się do stolicy jechać ?
Mam 100km w jedną stronę ale jakoś tak sam nie wiem..

W tamtym roku to była przepaść, nie wiem jak w tym roku będzie. W Poznaniu są wszyscy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa....

.... czyli taka sama tylko trochę inna ???

:39icon:

Edit:

I jeszcze dodam, że choć jestem letko niewidomy, to ni chu chu to algi nie przypomina :grin-min:

Gnom?

Edytowane przez Hotpoint
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Hotpoint napisał:

 

Gnom?

Gnom czy Alga ważne że Jaxon:39icon:

Ty, jak jesteś ślepy to nie czytaj zdjęć, tylko uwierz na słowo i googluj zakupy ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...