Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Splot napisał:

Chciałbym oficjalnie podziękować za Twoją szczodrobliwość emoji16.pngemoji16.png

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Nic tak nie cieszy jak nieszczęście kolegów ??:39icon:

Jesteś na czarnej liście :39icon:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszłym sezonie za grosze dorwałem HI TEC CANORI MID, jakieś 140 zeta zapłaciłem i powiem szczerze że jestem zadowolony, tym bardziej że są fajne też na motor, dobrze biegi w nich przerzucać, luźno pod dźwignię biegów wchodzą.:D

https://allegro.pl/oferta/hi-tec-canori-mid-meskie-buty-trekkingowe-42-bd-7672815942

Edytowane przez Semi
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ArekH napisał:

To może se karwafa japonki kup. :D

W japonkach to już dawno bym miał giry połamane, w tamtym sezonie jak przywaliłem stopą w zarośnięty w trawie pieniek.... do tej pory czuję. A ile razy glebę się zaliczyło po deszczu lub wiosną po roztopach.o.O Buty zakrywające kostkę to konieczność u mnie także wiesz Arek, japonki nie bardzo...:D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ArekH napisał:

Tomuś, dla tego ja se sprawiłem desanty skórzęcie i nie mam problemu. :champagne-2010:

24 lata w tym gównie łażę i nikt mnie nie namówi żebym jeszcze na ryby... Tego skur... co je wymyślił za jaja bym powiesił. Teraz dopiero dali nam brązowe porządne letnie buty wygodne po tylu latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ArekH napisał:

Masz Uraz. Mi pasują. Stabilna noga i kostka. Nie martwię się na kamieniach, jak w gumiakach. 

Oj mam uraz i to wielki. Ile razy miałem nogi przez to badziewie rozwalone to nawet nie pamiętam. Nie daj Panie jak przemokną i trzeba w nich gdzieś dalej iść...>:(

Jak widzę że je po 150 zeta sprzedają to mi się nóż w kieszeni otwiera.

Edytowane przez Semi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...