Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Hotpoint napisał:

@Grzes77

Nie, żebym się tu czepiał, ale w mojej krótkiej karierze grunciarza feeder 4.50 + wielki kołowrot oznacza łowienie na dystansie.

Dystans z żyłką?

"Jes Maestro" :D

To pod dystans i methodę. Chcę mieć dwa takie komplety, którymi powtarzalnie będę mógł osiągnąć 100m :champagne-2010: 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzes77 Cieszę się, że mogłem pomóc :)

Niech służą tak jak Cię cieszą.

 

Narzekającym podpowiem, że kiedyś już te kołowrotki opisałem. Ok nie rozkręcałem ich ale widziałem co jest w środku. Ot klasyczne karpiowe maszyny z wolnym nawojem, duże szpule no i swoje ważą. Wszystko odpowiednio podparte, dostosowane. Zresztą konstrukcja sprawdzona w wielu karpiowych kołowrotkach. W USA używają ich do spinningu, tak do spinningu ale na morzu :D

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=722]Grzes77[/mention]
Nie, żebym się tu czepiał, ale w mojej krótkiej karierze grunciarza feeder 4.50 + wielki kołowrot oznacza łowienie na dystansie.
Dystans z żyłką?
No niestety, ale na wielu łowiskach używanie plecionek jest zabronione.
Przy klasyku używanie żyłek na tak dużych dystansach nie miało by sensu, ale przy metodzie jak najbardziej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ArekH napisał:

A to będziesz na to łowił? Czy jeno się napawał? :P

Zasadniczo kołowrót mało się nadaje do onanizacji fotelowych :39icon:

Mają być w parze z Ultegrami 4,26 m - 150 g i służyć nawalania na dalekim dystansie cięższymi zestawami.

Dlatego też, żeby nie zarzynać w takiej robocie podobno delikatniejszych Ultegr CI4+ 5500 zdecydowałem się na Bullsy z mniejszym przełożeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...