Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś odebrałem paczkę z allegro. Plecionki wziąłem na porównanie z innymi, jednak moim zdaniem są znacznie przegrubione, więc ich więcej nie kupię. Tak na marginesie do tej pory najlepiej wyglądały plecionki z bazaru, bo 0,08 wyglądały jak sklepowe 0,04. Spławiki spoko, wyważarka też, koszyczki 20g owszem, owszem, no ale najlepsze wrażenie zrobiły na mnie koszyczki 15g, są tej wielkości, jaką przy tej gramaturze szukałem od dłuższego czasu. Niebawem kupię ich jeszcze ze 20szt, za tą przesyłkę zapłaciłem smartem 232 zeta. W piątek odebrałem jednopalnikową kuchenkę indukcyjną, do warsztatu i gotowania ziaren będzie jak znalazł :champagne-2010:

20200210_105042.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Hotpoint napisał:

@Grzes77 rewelacyjne plecionki !

0.06 - 12 kg...

0.08 - 14 kg...

Widzisz nie patrzyłem na parametry, tylko wziąłem na próbę po tym, jak urzekły mnie bazarówki. Te powyższe pletki zostaną na Wisłę, jutro odbieram zamówione wczoraj Mikado Octa, mam jeszcze chyba ze 3 szpule tych Mikado, więc te dziś odebrane będą jak znalazł nad Vistule. Jutro to się dopiero zakupu spodziewam, ciekaw jestem jak się będzie prezentował na żywo kij Matrixa serii xc  3,8m do 70g :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ten teges :D

20200211_110047.thumb.jpg.64d3a19d72e4b9b49c57cc65bcaeac04.jpg 

W sobotę przeglądałem sobie różne kije, rozpytywałem ostatnio przez telefon również @<º)))><, za co serdecznie dziękuję. Miałem kupić dwie wędki Map Parabolix, jednak zostałem przy Matrixach. W sobotę zamówiłem jak na razie jedną sztukę Matrix XC 3,8 70g, by nie okazało się, że ten kij mi nie pasuje, łatwiej zwrócić jeden patyk. Wędka jednak mi pasuje, więc w marcu kupię kolejną i może jeszcze jednego Matrixa XD 4m 100g, to jednak zweryfikuje test zasięgu XC. Do tej wędki w sobotnim zamówieniu wziąłem jeszcze koszyczki Jaxon w gramaturach od 20 do 40g i jeden koszyk do wstępnego nęcenia Prestona. Do tej przesyłki dostałem w gratisie puste pudełko na dumble.

Tak sobie siedzę w niedzielę i myślę, że wędka wylicytowana ostatnio przypadkiem pozwoli mi na zawodach obławiać dystanse do 40m, więc mówię sobie, że skoro są ostatnie 2 szt w Drapieżniku, to trza je wziąć, by nie przespać tematu. Tak więc zamówiłem:

1. Dwie wędki Team Daiwa Comercial Feeder 3,5m 

2. Kołowrotek Okuma Custom Black (to do wędki, której jeszcze nie używałem, a kurzy się w warsztacie, czyli Matrix X D 4m 130g),

3. Dwa komplety matrioszek Flagmana,

4. Kolejne koszyczki Jaxona 20 i 30g, jeszcze dwa koszyczki Prestona do wstępnego nęcenia i jeden Jaxon do wstępnego nęcenia,

5. Haki Kamasan, pletkę (ta już trzyma wymiar, w porównaniu z tą wczoraj odebraną z allegro), fluorocarbon i feeder gumę,

6. Trzy czterolitrowe pojemniki Lorpio (pasują idealnie do mojej półki),

7. Fajne gratisy w postaci komina na szyję z logo Drapieżnika, paczkę kulek 12mm Meus i płytę doszkalającą :D

Sobotnie zamówienie 800 PLN, niedzielne 1 900 PLN, wydałem łącznie 2 700 PLN, ale nie żałuję żadnej złotówki. W marcu kupię jeszcze jedną wędkę Matrix XC 3,8m 70g, dwie takie Okumy Custom Black (to do spodowania), kilka pletek 0,08 i chyba można będzie sezon otwierać, tym bardziej, że w piątek zapłaciłem 220 PLN haraczu dla pizetwu :champagne-2010:

20200211_110836.jpg

20200211_111448.jpg

20200211_112505.jpg

20200211_113057.jpg

20200211_113731.jpg

20200211_112135.jpg

20200211_112807.jpg

Edytowane przez Grzes77
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...