Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Hotpoint napisał:

a ja się chciałem tylko zapytać co Cię łączy z Basią :grin-min: bo do mnie kartek nie pisze.

basia-01.jpg

Kasa koleżko, kasa (łączy i dzieli :D).

Kiedyś wrzucę pozdrowienia z innego sklepu, tam mnie zawsze pozdrawia na zmianę Basia lub Asia :D.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, NPC napisał:

kw.jpg.a6160f3b910072c3fae7b7a456f7d26e.jpg

 

Ile Wy wydajecie na kwiaty? :P

Równowartość trzech baterii AA. Tyle mi wchodzi do latarki. A cmentarz u nas spory, więc starcza na raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier.. Grzesiu.. ktoś tu chyba jest po wypłacie :D
U mnie mam nadzieje że wszystko "zamknie się " pod koniec tygodnia bo na kije jeszcze czekam - jutro jeden a drugi z Free Spirit'a. 
Aczkolwiek młynki to na ten moment wszystkie co być miały - są :) 
Aha - to takie 4000XG (drugi rząd po lewej na TDR distance a pod cast'izm feeder) to stellka jest :)
20200211-194354.jpg

Edytowane przez <º)))><
  • Like 3
  • Heart 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, <º)))>< napisał:

Ja pier.. Grzesiu.. ktoś tu chyba jest po wypłacie :D
U mnie mam nadzieje że wszystko "zamknie się " pod koniec tygodnia bo na kije jeszcze czekam - jutro jeden a drugi z Free Spirit'a. 
Aczkolwiek młynki to na ten moment wszystkie co być miały - są :) 
Aha - to takie 4000XG (drugi rząd po lewej na TDR distance a pod cast'izm feeder) to stellka jest :)
20200211-194354.jpg

Jakbym pokazał coś takiego "swojej" to bym z centrum handlowego wyjeżdżał tirem z napisem Lacoste/DG/LV.
Dobrze, że nie wie co mam zamiar kupić :P Bez nowych butów, pasujących szalika, paska, sukienki, i torebki by nie wyszła ze sklepu. No i mi by kupiła koszulę numer 967.

 

 

@Hotpoint Nie wstydź się! To, że masz mniejszy rozmiar nie oznacza, że trzeba się wstydzić. 

 

 

Mówię o rozmiarze kołowrotka 5050 vs 14000 Ryby :P

Edytowane przez NPC
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...