Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dnia 9.12.2019 o 14:51, NPC napisał:

Jak pogodzić Grendzia i Hotpointa?

Podpowiedź-zagadka: 'Grendziu' cierpię za 'miliony' jak 'Prometeusz' do '300 lat'.

Czyli były zakupy :)

Ktoś rozwiąże rebus?

Może @Grendziu lub @Hotpoint?

 

 

Nikt nie odpowiedział a liczyłem na Was! :( Trudno takie życie Trolla internetowego, raz na wozie a raz w krzakach :P

Rozwiązanie zagadki:

Daiwa Millionaire Proteus 300L 

 

Właśnie przyszła do mnie, jeszcze jest sól na plecionce. Aż korci by liznąć "świata" :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, NPC napisał:

 

Właśnie przyszła do mnie, jeszcze jest sól na plecionce. Aż korci by liznąć "świata" :D

Obawiam się, że jakiś kłak mógłby zostać Ci na języku...

Dobra, nie brnę dalej w gąszcz... :D:223_speak_no_evil::beer1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, NPC napisał:

Daiwa Millionaire Proteus 300L

@NPC ja myślałem, że zostałeś głównym udziałowcem w Daiwie, a Ty mnie tu pokazujesz multik, którego do chipsów dawali, bo nikt ich nie chciał kupować :grin-min:

Gratulacje, niech służy ;)

Co chcesz tym ciągać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Linek727 napisał:

Obawiam się, że jakiś kłak mógłby zostać Ci na języku...

Dobra, nie brnę dalej w gąszcz... :D:223_speak_no_evil::beer1:

Zmechacone Twe myśli jak plecionka na szpuli :P

 

9 godzin temu, Hotpoint napisał:

@NPC ja myślałem, że zostałeś głównym udziałowcem w Daiwie, a Ty mnie tu pokazujesz multik, którego do chipsów dawali, bo nikt ich nie chciał kupować :grin-min:

Gratulacje, niech służy ;)

Co chcesz tym ciągać?

Kupiłem Abu z napisem Daiwa a ten się jeszcze czepia. Główny nie główny w chipsach to znalazłem umiejętności techniczne :P

 

Ma być do szczupaków i nauki kogoś używania multika, zmienię mu korbę z podwójnej na tą z power'em, podkładki i takie tam szczegóły to może będzie służył na morzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, NPC napisał:

Ma być do szczupaków i nauki kogoś używania multika, zmienię mu korbę z podwójnej na tą z power'em, podkładki i takie tam szczegóły to może będzie służył na morzu.

Wydaje mi się, że to raczej najlepszy krok do zniechęcenia kogoś do multika B|.

Widzę, że jest to coś jak Abu 6000, ciężki i dość duży.

W życiu bym nie kupił, aby kogoś uczyć tym łowić.

Do nauki tylko niski profil. Jak Abu to jakieś Revo S, SX, STX, a jak ząbkująca Daiwa to zwykła Tatula.

Jedynie morze Cię ratuje w tym zakupie.

:)

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Hotpoint napisał:

Wydaje mi się, że to raczej najlepszy krok do zniechęcenia kogoś do multika B|.

Widzę, że jest to coś jak Abu 6000, ciężki i dość duży.

W życiu bym nie kupił, aby kogoś uczyć tym łowić.

Do nauki tylko niski profil. Jak Abu to jakieś Revo S, SX, STX, a jak ząbkująca Daiwa to zwykła Tatula.

Jedynie morze Cię ratuje w tym zakupie.

:)

Wujek Staszek:

Jest niski profil+wędka, jest okrąglak tylko brakuje wędki 50+. Zresztą jak zobaczy jak i co się łowi to nabierze chęci :P Tylko jeszcze muszę odświeżyć kolekcję jerków i innych przynęt 50+.
Jak nie będzie chciał się bawić w casta to dołożę brakujące części i pójdzie w morze, może go nie utopię :D 

Nie pytajcie co już utopiłem bo wyjdzie, że Grendziu w tym temacie to amator.

Ząbkuje jedna część: blokada obrotów wstecznych, trzeba ją lekko poprawić ale to jeszcze nie czas i miejsce. Jakbyś zobaczył jak długo się kręci szpula to byś zmienił zdanie na temat ząbkujących Daiw.

 

 

@Linek727 Sprawdziłem, sól ale nie rozpoznaje regionu Oceanu :P Jeszcze mnie tam nie było ale na wszystko jest odpowiedni czas. Kiedyś chciałem się tam na stałe przenieść, kiedyś to zrobię, tylko kiedy?
Ciepło cały rok, ocean i RYBY, czasem jakiś monsun czy inne deszcze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...