Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, mav3rick napisał:

Coś do dłubania okoni i kleni emoji41.png481326368a90d06cda2300fe277ba4e1.jpg

@mav3rick Zostaw, brachu, te pierdoły i jedź na Pliszkę, bo za dwa tygodnie to już nie będzie to. Ptaki świergolą, a rybki hulają i biorą. I pusto - nie ma ludzi. Szkoda czasu, bo to są takie jedyne chwile w roku :beer1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś do dłubania okoni i kleni [mention=165]mav3rick[/mention] Zostaw, brachu, te pierdoły i jedź na Pliszkę, bo za dwa tygodnie to już nie będzie to. Ptaki świergolą, a rybki hulają i biorą. I pusto - nie ma ludzi. Szkoda czasu, bo to są takie jedyne chwile w roku :beer1:
Jak podpowiesz gdzie to i czy wjadę osobowym autem to w czwartek jestem, jeszcze jak byś mógł towarzyszyć to w ogóle bajka by była :) Pliszka nie jest wysoka? Wszystkie rzeki w okolicy podniesione...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, KaZuYa napisał:

@suwi pozazdrościć ;)

Na raty wziąłem ? bo ile razy mozna tracić kilka godzin na badanie dna dla znalezienia w miarę dobrego miejsca do polozenia zestawu 

Edytowane przez suwi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, mav3rick napisał:

Jak podpowiesz gdzie to i czy wjadę osobowym autem to w czwartek jestem, jeszcze jak byś mógł towarzyszyć to w ogóle bajka by była :) Pliszka nie jest wysoka? Wszystkie rzeki w okolicy podniesione...

@mav3rick, nie jeżdżę za pstrągami... Kiedyś się zdarzyło kilka razy, ale to za mało, żeby się wymądrzać :) Jeżeli chodzi o "ogólnie" miejscówki, to zerknij na te linki:

https://www.wedkarz.pl/article/3394/W-PLISZCZE

http://www.fors.com.pl/forum-wedkarskie/14-powitalnia/24759-pstragarze

W okolicach Sądowa i Koziczyna byłem swego czasu, ale zszedłem na ucho. Teraz lubię sobie pojechać na wiosenny białoryb, a najchętniej w okolicach mostu kolejowego koło miejscowości Pliszka. Tu dojazd jest niefajny - drogi rozjechane, miejscami grząsko. W każdym razie lepiej samemu nie jechać, bo jak się zakopiesz, to może być problem. A tak zawsze jeden auta przypilnuje.

Pliszka, płynąc w dolinie, ma dość zabagnione brzegi. Można się skąpać, co sam wiem najlepiej :) Bardzo fajny odcinek to wpływ Pliszki do jeziora Ratno. Rzeczka jest tu nieco węższa, ale za to głębsza. Niestety, teraz już ciut za ciepło - kiedyś jeździliśmy w lutym, by skakać po zamarzniętych kępach. Gdy już przygrzało słoneczko, to był problem z powrotem na suchy ląd. Koziczyn i Sądów są tu bardziej bezpieczne :)

Pomimo tych niedogodności i tak warto jechać. Szczególnie teraz. Najwyżej zostawisz auto i uderzysz z buta nad wodę. Ta rzeczka ma wyjątkowy klimat, uwierz :icon_arrow1:

Za zaproszenie dziękuję, ale mam zaplanowane i poumawiane wędkarsko weekendy na miesiąc do przodu - zawody i takie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, suwi napisał:

Na raty wziąłem ? bo ile razy mozna tracić kilka godzin na badanie dna dla znalezienia w miarę dobrego miejsca do polozenia zestawu 

Dokładnie tez tak mysle ... Ostatnio rzucalem deeper pro plus a cieszylem sie jak dziecko w piaskownicy ... Dobrze , ze wybrales Chirpa , moze tani nie jest , ale bije na glowe.swoich starszych braci :) .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, KaZuYa napisał:

Dokładnie tez tak mysle ... Ostatnio rzucalem deeper pro plus a cieszylem sie jak dziecko w piaskownicy ... Dobrze , ze wybrales Chirpa , moze tani nie jest , ale bije na glowe.swoich starszych braci :) .

Dostałemod Grendzia tel do przedstawiciela Deeper w Polsce napisałem do niego potem rozmowa telefoniczna i wybór był oczywisty Kwestia znalezienia dobrych rat i zamówiłem chirp 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...