Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Linek727 napisał:

Arek, żarcik to był, głupi, ale żarcik. Ja ich tak lubię jak zadrę w d... :champagne-2010:

Mój błąd Adamie. Zabrakło oczka na końcu. Chciałem zażartować, wyszło za poważnie. Sorki. :champagne-2010:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory jechałem na Brasem River, z tej serii. Teraz zakupiłem Barbel. Niby bardziej uniwersalna, jak by częściowo konsystencja granulatu. Nie wiem jak aromat. Nie rozrywałem jeszcze opakowania. 

IMG_20200425_132959.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, miałem nic nie pisać w tym dziale do momentu kompletacji wszystkiego

 

Kupiłem kołowrotek do spodowania, a że ma być do mobilnego zestawu nie mógł być to tradycyjnej wielkości bigpit. Wędki będą krótkie więc  i taki młyn musi być mniejszy

No ale co się okazało nie ma kołowrotków mniejszych, średnich do takiego zastosowania?

Postanowiłem więc że coś dopasuje z dostępnych long castôw. No ale żeby na próbę nie wydawać za wiele kasy ( bo nie wiadomo czy przypasi )

postawiłem na firmę SPRO i jakie było moje WOW gdy kołowrotek dotarł ?

za nie wiele pieniędzy TAKA maszynka 

Rozmiar idealny, design będzie pasował do scope ? Myśle sobie ciekawe jak zwija i jak „chodzi” Dawaj żyłkę Mariusz sobie pomyślałem 

no i nawinąlem ? w mgnieniu oka 300m było na szpuli, kołowrotek płynnie pracuje a i nawuj przyzwoity, wręcz dobry plus  i ćwierć ?

Ciekawe dlaczego ja wydaje tyle kasy za znaczek ??

To nie te kołowrotki z lat 90tych  „ made on Poland” z pod marki robinson czy dragon, do których się mocno zraziłem i od tej pory nawet nie patrzę na logo innych jak topowych marek 

Temu kołowrotku nie brakuje NIC !!! naprawdę nic, dorównując tym z topowych stajni. Dorównując mam oczywiście oględziny zewnętrze na myśli.

Teraz tylko czas musi ocenić jak on będzie się sprawował, jeszcze jak się okaże ze podoła swojemu przeznaczeniu przez dwa trzy sezony to już całkiem ???

Dobra koniec marudzenia, pokarze delikwenta który doprowadził mnie dziś do takiego pozytywnego zaskoczenia ??

5B6D755C-5258-4ECA-97CC-67D0C6B7FCF1.jpeg.0cb0da562137b2bdb97045b5f241cfff.jpeg

27BFFB03-3337-488C-8F01-EBBEB2EDE18D.jpeg.8398bc1644f18e85698c9f821af2f790.jpeg

7EE03F1B-B987-4367-AC1B-83E804A0441E.jpeg.54ec588904a3ae5d9c66f21719e9db2f.jpeg

 

  • Like 3
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...