Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Semi napisał:

To i tak tanio, ja za ćwiartkę 7 zeta płacę w tym połowa to robaki.:(

Rozbój w majestacie monopolisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Linek727 napisał:

Rozbój w majestacie monopolisty.

Panowie to jest dopiero rozbój.

Ja za litr robali płacę nawet 36 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tench_fan napisał:

Panowie to jest dopiero rozbój.

Ja za litr robali płacę nawet 36 zł.

Ostatnim razem płaciłem 18 zł za litr białych białych. Ale... To taka niewielka hurtownia w kompleksie, w której mieści się też firma, w której pracuję. I ciągle mam wrażenie, że płacę w zależności od humoru szefa i sprzedawcy zarazem - raz mniej, raz więcej. Niemniej robale wychodzą i tak taniej niż w sklepie, a Odra robaki lubi :D Ba! Wolę kupić ciulatą nętę, ale doprawić ją mięskiem, niż kupić zawodniczy pył za tę kasę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tygodniu na Jokers24 zamawiałem grube białe mix 1l za 20 zł, to samo pinka 1l za 20 zł. Ochotka zanętowa Polska pół kilo za 27.50zl. Mnie coś trafia, jak mam przesiać te trociny. Muszę w końcu jakieś odpowiednie sitko kupić.

 

Może macie, jakiś patent co do czyszczenia robaków?

 

Duży plus dla sklepu, za telefon po zamówieniu. Pani pyta, keodu będę łowił bo ochotka trochę starsza i tak z 2-3 dni bedzie ok. Mówię, że i tak będę mroził i nie orzeszkadza mi to. To podziękowała i na drugi dzień paczka u mnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, mav3rick napisał:

Może macie, jakiś patent co do czyszczenia robaków?

Najlepiej robi mi się to na wietrze. Z wysokości pół metra przesypuję z miski do miski . Ale wiadomo, nie zawsze jest ruch powietrza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, suwi napisał:

Kupiłem Feedera Jaxon

Brak przelotki na blanku głównym, trochę ci utrudni składanie kija z zestawem. Reszta, wyjdzie w praniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ArekH napisał:

Brak przelotki na blanku głównym, trochę ci utrudni składanie kija z zestawem. Reszta, wyjdzie w praniu. 

Nie do końca przyjacielu. Też tak myślałem, ale przy moich największych Matrixach jest taki sam układ i składają się normalnie, bo pierwsza przelotka na 2 składzie naciąga żyłkę i powiem szczerze ja nie widzę różnicy, ważne by 2 skład obracać "do góry nogami":champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grzes77 napisał:

do góry nogami

Kiedyś składałem podobnie, ale do góry nogami był tylko środkowy element. Teraz, po prostu na zluzowanym hamulcu ściągam elementy w dół, zaczynając od szczytówki do środkowego i środkowy do rękojeści. Miał bym obawy, mając delikatną szczytówkę przy rękojeści i tak stawiać wędzisko. Ale jestem pewny że wiesz co robisz. :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...