Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno niczego konkretnego nie kupowałem. Może dlatego, ze już wszystko mam. :D Ale wobec tej oferty nie mogłem przejść obojętnie.  360/70. 185 gram. Bardzo uniwersalny, bo dzięki akcji szczytowej przechodzącej w głębsze ugięcie, obskoczy i klasyka i metodę. Wyróżnia się na tle innych feederów dzięki takim ala match-owym przelotkom. Szybki i z ultra cienkim blankiem (11,6 m przy uchwycie ). I to wszystko za 180 zł...

103129297_1782165375256412_5249163246947840625_o.jpg

Edytowane przez Sołtys stan
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły dwie paczuszki, ale zdjęć chwilowo nie ma , bo żona nie wie o wszystkich rzeczach. Widziała tylko fotel i podbierak, bo syn odbierał od kuriera dużą paczkę, której nie dało się ukryć.
Zakupiłem ultralekki fotel , adapter do nogi, kosz podbieraka, zapasowe szczytówki do Flagmanów, których w żaden sposób nie mogłem kupić od ponad roku u bezpośredniego dystrybutora(za jedną nawet zapłaciłem ale nie otrzymałem), a w Drapieżniku były od ręki.
Wpadła też paczka zanęty Dynamite i pelletu Skreting, pływak do podbieraka oraz młynek na który zbierałem się kilka lat, a mowa o Browningu Black Viper MK FD 850 .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, elvis napisał:

Doszły dwie paczuszki, ale zdjęć chwilowo nie ma , bo żona nie wie o wszystkich rzeczach. Widziała tylko fotel i podbierak, bo syn odbierał od kuriera dużą paczkę, której nie dało się ukryć.
Zakupiłem ultralekki fotel , adapter do nogi, kosz podbieraka, zapasowe szczytówki do Flagmanów, których w żaden sposób nie mogłem kupić od ponad roku u bezpośredniego dystrybutora(za jedną nawet zapłaciłem ale nie otrzymałem), a w Drapieżniku były od ręki.
Wpadła też paczka zanęty Dynamite i pelletu Skreting, pływak do podbieraka oraz młynek na który zbierałem się kilka lat, a mowa o Browningu Black Viper MK FD 850 .

O powiem Ci Danielu, że ja choć nie choruję na żadne Stelle i inne takie, to ten Viper też dawno wpadł mi w oko.

Bardzo mi się podoba, ale troszkę grosza mi było szkoda. Jednak ma to coś. Wyglądem mnie strasznie bierze za serce.;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...