Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale takie ukrywanie zakupów wędkarskich przed małżonka to musi dodawać dodatkowego smaczku i adrenaliny  w uzupełnianiu asortymentu, potrzebnego do realizacji naszej pasji. Trochę zazdroszczę.  Może się ustatkuję, żeby uatrakcyjnić sobie coraz bardziej banalny zakupoholizm... :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie bym nie kombinował, ale w obecnej sytuacji finansowej lepiej nie dawać argumentów do zaglądania na stan konta.
Żeby było jasne, nikomu niczego nie podbieram, wręcz przeciwnie. Niestety, ale mój przyjazd na zlot w tym roku okazał się niemożliwy, więc zaoszczędziłem kilka złotych. Choć wolałbym je przepuścić na Nienawiszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Splot napisał:

A co tym się robi?

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

To się wrzuca do Odry w Szczecinie, czy gdzieś tam w okolicy, bo wrzucanie zwykłych kołowrotków stało się "passé" :D:icon_arrow1::champagne-2010:

Dziś odebrałem Terrexy Adidasa, wyglądają zajebiaszczo, mógłbym w nich chodzić na codzień, nawet do kościoła. Mam nadzieję, że posłużą. Musiałem wybrać opcję z dostawą kurierską, nie chciałem ryzykować paczkomatów, dlatego zapłaciłem kilkanaście złotych za tą opcję, mimo iż paczkomat był darmowy. Buty z dostawą kosztowały mnie 345PLN. Dziś jeszcze prawdopodobnie odbiorę jeden zakup, lub w piątek żona (choć wolałbym odebrać osobiście i zabrać nową zabawkę na Grębów),  wszystko zależy jak sprawnie podejdzie do tematu Media Expert :icon_arrow1::champagne-2010:

20200610_103208.jpg

20200610_103229.jpg

20200610_103257.jpg

20200610_103641.jpg

20200610_103317.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Splot napisał:

A co tym się robi?

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Skąd mam wiedzieć ???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Splot napisał:

A co tym się robi?

 

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Skąd mam wiedzieć ???

Toście się dobrali :P

Podpowiem i nie będę taki złośliwiec:

To się przypina do łódki jak chcemy ją zatopić, szczególnie zalecane do łodzi ze spalinowym silnikiem.

 

Te wszystkie oznaczenia Abu... Człowiek chce coś kupić a tu same zgadywanki co producent miał na myśli.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...