Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Długo nic nie kupowałem, bo odkładałem każdą złotówkę na mój wymarzony kijek. :D Po 2 miesiącach oczekiwania i obgryzania paznokci z podniecenia - wreszcie jest ! Cud technologi od pana Lee.  
https://pl.aliexpress.com/item/33048912962.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.40695c0f4nxOBw
Trzeba przyznać, bacik wizualnie prezentuje się super. Fajna jest ta struktura poszczególnych sekcji. Trudno to zarysować. Kijek bardzo smukły. Trochę kluskowaty i taki średnio szybki. Wyważenie przy długości 6.3 metra też nie powala, ale myślę, że warto było dać za niego te 60 zł. Z racji tego, że jest bardzo kompaktowy, będzie zawsze ze mną podróżował w aucie.

106178491_1797635140376102_7300393668059493405_n.jpg

105988607_1797634817042801_8044193166405418319_n.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odebrałem zakupy zrobione przez allegro.pl w opcji ze smartem od dwóch sprzedawców. Od jednego wziąłem na uzupełnienie do mojej mieszanki pellety aller aqua 10 kg za 80zł, od kolejnego wziąłem na próbę te tanie podroby koszyków i foremek Prestona (w każdym rzędzie na zdjęciu jest taka sama gramatura, którą pokazuje zawsze drugi podajnik od lewa). No i u tego ostatniego dokupię jeszcze chyba trochę tych koszyczków i foremek, puki są, bo niektóre wzory mu się kończą, wezmę jeszcze kilka ciężkich pod Grębów itp łowiska do dystansu +100m:icon_arrow1::champagne-2010:

20200626_140316.jpg

20200626_134529.jpg

20200626_133818.jpg

20200626_133721.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Grzes77 napisał:

Dziś odebrałem zakupy

Allery, kupuję bezpośrednio od Wójcix. pl.  Zhibo, stosuję od chyba 4 sezonów i chwalę, ale faktycznie, znikają z Allegro. Może dla tego że były tam taniej, niż na stronie ich sklepu. Warte uwagi i ceny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzes77 Zakupy klasa, bo sensowne i użyteczne, bez dwóch zdań. Ale naszła mnie taka refleksja: Czy do zdobycia wsi potrzeba od razu dwustu czołgów?

Nie poczytuj tego jako złośliwość, bo to pytanie kieruję też, a może przede wszystkim do siebie. Na szybko naliczyłem z 8 różnych pudeł z koszykami, gdzie wiele jest ometkowanych. A z praktyki wiem, że używam kilku koszyków łowiąc  rekreacyjnie, jak i na zawodach, również metodowych.

Im grubszy pancerz, tym wolniejsza reakcja. Brak czegokolwiek powoduje, że człowiek zaczyna szukać. A wtedy zdarza się, że coś znajdzie.:champagne-2010:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Linek727 napisał:

@Grzes77 Zakupy klasa, bo sensowne i użyteczne, bez dwóch zdań. Ale naszła mnie taka refleksja: Czy do zdobycia wsi potrzeba od razu dwustu czołgów?

Nie poczytuj tego jako złośliwość, bo to pytanie kieruję też, a może przede wszystkim do siebie. Na szybko naliczyłem z 8 różnych pudeł z koszykami, gdzie wiele jest ometkowanych. A z praktyki wiem, że używam kilku koszyków łowiąc  rekreacyjnie, jak i na zawodach, również metodowych.

Im grubszy pancerz, tym wolniejsza reakcja. Brak czegokolwiek powoduje, że człowiek zaczyna szukać. A wtedy zdarza się, że coś znajdzie.:champagne-2010:

 

Dokładnie tak jest. Ostatnio zliczyłem moje wszystkie podajniki i wyszło ponad 400szt, z czego nierozpakowanych jest ponad 80szt. Brakuje mi jednak cięższych podajników do dystansu, później bastuję :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Grzes77 napisał:

Dokładnie tak jest. Ostatnio zliczyłem moje wszystkie podajniki i wyszło ponad 400szt, z czego nierozpakowanych jest ponad 80szt. Brakuje mi jednak cięższych podajników do dystansu, później bastuję :champagne-2010:

Skąd ja znam ten argument? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Grzes77 napisał:

Dokładnie tak jest. Ostatnio zliczyłem moje wszystkie podajniki i wyszło ponad 400szt, z czego nierozpakowanych jest ponad 80szt. Brakuje mi jednak cięższych podajników do dystansu, później bastuję :champagne-2010:

Skąd ja znam te argumenty? :D   :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...