Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, ArekH napisał:

Nie kupione, a prezent od Przyjaciela. Gustowny z resztą. Jeszcze oby moje rolnicze łapska z Bogdańca, nauczyły się go używać. :champagne-2010:

Te chwile...

Gdy myślałem, że po porażce Złomków @ArekH się rzucił pod własny autobus, a pieszczotliwy Arunio myślał, że się powiesiłem na winogronowym pędzie, po jakże ekscytującym występie wojsk Myszogrodu.

Żyjemy. Łowimy. I się tym wszystkim bawimy! :champagne-2010:

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:champagne-2010:

4 minuty temu, Linek727 napisał:

Gdy myślałem, że po porażce Złomków

 

4 minuty temu, Linek727 napisał:

Arunio myślał, że się powiesiłem

Nic się nie stało.... Polacy..... ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przed 11:00 zamówiłem, a dziś przed 12:00 odebrałem. Hm... tak sobie pomyślałem czemu mam targać klamoty jak "rumun", jak mogę pokrowiec z wędkami wziąć na plecy, a klamoty do wózka. Ponieważ zaczynam wędkować na miejscówkach trochę oddalonych od auta takie "cudo" mi się przyda. Wózek wygląda solidnie, po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca (mniej niż złożone krzesło np. F5R). Koszt takiej przyjemności 243 PLN z przesyłką, więc tanie "jak barszcz". Tu macie link, jakby ktoś pomyślał, że mu się to może przydać:

https://allegro.pl/oferta/wozek-transportowy-ogrodowy-plazowy-skladany-8105369125

Oczywiście mam wózek MAPA, ale on jest duży i do innych celów, do zwykłego wędkowania ten wózeczek będzie jak znalazł :icon_arrow1::champagne-2010:

20200630_130709.jpg

20200630_131034.jpg

20200630_130906.jpg

20200630_131847.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z wyglądu, bo nie wiem jaki materiał jest, to możesz wózka używać jako kołyskę karpiową :D.

Podskoczę jutro nad wodę oglądnąć, bo fajny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, ArekH napisał:

Kolekcjonujesz wózki, jak ja fotele wędkarskie. :D

Krzesła też Areczku, mam ich 6, używam 2 :D

Paweł widziałeś, moim zdaniem jest zajebiaszczy za tą cenę. 

No a dziś odebrałem uzupełnienie podajników do dystansu. Ten wzór, który mają koszyki 50 i 60g jest już niedostępny w największych gramaturach :champagne-2010:

20200701_131520.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
29 minut temu, Ostap napisał:

Ale mordy ;)


Przed zdjęciami nie pije się przez tydzień! Hahaha ;)

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Tutaj byliśmy już dwa tygodnie na odwyku :beer-chugger:

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie wczoraj dotarł pokrowiec Lorpio extreme usztywniany 180 cm, siatka tania 3 metry, oraz dwa pudełka na przypony matrixa.

Pokrowiec będzie używany do zestawów dystansowych, z dużymi kręciołami, więc wziąłem dłuższy niż potrzeba, po to aby kołowrotki były na mijane.

Jeszcze fajna sprawa, ze boczna kieszeń jest naprawdę pojemna i zmieści sztycę i parasol, a do tego miejsce na kołowrotki jest tak wielkie, że wejdzie mi kosz składany koruma 30 cali.

Zakupy trafione, Pawcio zadowolony!

 

P00702-075500.jpgP00702-075527.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...