Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś odebrałem sztycę. Powiem szczerze, że na karpie i łowienie na methodę, to może być, jednak ta, którą ostatnio połamałem była o niebo lepsza, bo lżejsza, smuklejsza, szybko się nią operowało, a ta wygląda na "klamota". Do szybkiego podbierania drobniej ryby przy łowieniu batem się średnio nadaje. Sztycę kupiłem w Drapieżniku przy okazji zamawiania wędki dla Tomka :champagne-2010:.

20200702_112515.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grzes77 napisał:

ta, którą ostatnio połamałem

A co połamałeś Grześ? Planuję zakup teleskopu. 

PS

Ale jaka cacana i kolorowa! :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, ArekH napisał:

A co połamałeś Grześ? Planuję zakup teleskopu. 

PS

Ale jaka cacana i kolorowa! :D

Ja trzymałem wcześniej w rękach to z urzędu musiała pierdyknąć?

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ArekH napisał:

A co połamałeś Grześ? Planuję zakup teleskopu.

Zwykły i tani Traper, cena chyba około 70 PLN (o ile mnie skleroza nie zmyla, bo kupiłem tą sztycę kuuupę lat temu), ale ma wszystkie sztyce pod sobą, do drobnicy idealna, jak również do big karpi. Trzy razy ją łamałem przy gwincie, wyskrobywałem włókno i wklejałem na nowo złącze do podbieraka. Służyła mi kupę lat i służyłaby jeszcze, gdybym swoim cielskiem nie człapnął na nią. Jak gdzieś jeszcze ją znajdę, to kupię 2szt, będzie dożywotnia :champagne-2010:.

20200702_161826.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Ja trzymałem wcześniej w rękach to z urzędu musiała pierdyknąć?

Robisz Tu, za Nadwornego psuja! :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Grzes77 napisał:

Zwykły i tani Traper, cena chyba około 70 PLN (o ile mnie skleroza nie zmyla, bo kupiłem tą sztycę kuuupę lat temu), ale ma wszystkie sztyce pod sobą, do drobnicy idealna, jak również do big karpi. Trzy razy ją łamałem przy gwincie, wyskrobywałem włókno i wklejałem na nowo złącze do podbieraka. Służyła mi kupę lat i służyłaby jeszcze, gdybym swoim cielskiem nie człapnął na nią. Jak gdzieś jeszcze ją znajdę, to kupię 2szt, będzie dożywotnia :champagne-2010:.

20200702_161826.jpg

Miałem coś podobnego z Robinsona sprzed nastu lat chyba. Teleskopowe 3 metry za ok. 80 zł, które ogarniały tyczkę i karpie z wanny. Ale kolega nadepnął i nie mam.

Z podwieszonym koszem lewą ręką robiłem nią jak szpadą do szaszłyków.

I teraz d... Człowiek ma wymagania i chce, żeby drożej nie było. A tu same lagi - drogie i bezwładne.:(

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.07.2020 o 15:26, Ostap napisał:

Ale mordy ;)

Autokorekta. Piłeś? Nie pisz :D

Edytowane przez Linek727
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...