Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
10 minut temu, ArekH napisał:

Tylko spin! :P

Tylko casting ???

Zawody to co innego, mimo, że jestem na emeryturze wędkarskiej to cel nr 1 nie zblankować, cel nr 2 nie być ostatnim. Cel nr 3... Pomyślę ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odebrałem paczuszkę z Drapieżnika zawierającą dwa kręcioły, buzz bar i uchwyty do dolników wędek. Za całość wyszło równo 600 PLN.

Ponieważ w zeszłym sezonie na hobby wydałem ponad 30 tyś. postanowiłem w tym sezonie kupować tylko sprawdzone rzeczy, które nie koniecznie muszą kosztować krocie. 

Uważam, że te kołowrotki Okumy to dobry zakup, ponieważ gdybym kupił sobie dajmy na to Daiwe TDR  to miałbym tylko jeden kręcioł, za cenę którego mogę mieć 5szt Okum Custom Black Feeder CLXF 55. Na sucho ten kołowrotek powala, tak płynnie i leciutko pracującego kołowrotka jeszcze nie miałem. 

Wydaje mi się, że prędzej można zajeździć TDR-kę, niż 5szt Custom Black Feeder CLXF 55. Wersję CLXF55 kupiłem ponieważ posiadam wersję 6000, tylko w rozmiarze karpiowym i jest to bardzo dobry kołowrotek.

Tak więc od tego sezonu nie patrzę co ile kosztuje, kto i co na to łowi, tylko wybieram sprzęt dla mnie optymalny, dlatego sprzedałem 4szt Matrixów, które kosztowały mnie od 800 do 1100zł/szt a kupiłem wędki Flagmana, na które do tej pory miałem uczulenie i w/w kołowrotki. 

Okuma Custom Black Feeder CLXF 55 moim zdaniem idealnie pasuje do wędek 3,6m, do tych 4,2m będą Okumy 6000 :champagne-2010::icon_arrow1::39icon:

20200720_172827.jpg

20200720_172941.jpg

20200720_191457.jpg

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Grzes77 napisał:

Custom Black Feeder CLXF 55

Kurcze, dobrze by wyglądały przy moich rzecznych TXL Long Distance. :champagne-2010:

 

10 godzin temu, Grzes77 napisał:

Wydaje mi się, że prędzej można zajeździć TDR-kę

Toś se nawalił w papiery @<º)))>< Już buduje Twoją laleczkę WooDoo i będzie ci śpileczki we łeb wbijał. 

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koszyki zhibo 30 40 50 60 gram po cztery sztuki , sztyca NGT 180 cm do kosza korum 30 cali i wózek taki jak ma[mention=722]Grzes77[/mention] który jest w piwnicy i fotki nie ma!

P00804-142323.jpg.0dabc0ef840bd3eac38691d231130a59.jpg

 

Wysłane z mojego M6T przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...