Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

W końcu coś konkretnego na łódkę aby nie było syfu. Ilość to dwie sztuki. Jedna pod delikatne łowienie, drugie na grubasy???

IMG_20200806_225804.jpg

IMG_20200806_225857.jpg

IMG_20200806_230007.jpg

IMG_20200806_230813.jpg

IMG_20200806_225754.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupy z dzisiaj

Szczypce vel peany na szczupaki, może kiedyś się trafią :P 
Korda "bo tak i już".
Guru bardziej z chęci zobaczenia z bliska organoleptycznie co acz niż z prawdziwej potrzeby a push-stopy bo trzeba coś robić w życiu. Kręcić lody, wałki lub przypony :) 

 

a1.jpg

g1.jpg

g2.jpg

k1.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio z ciekawszych zakupów to chyba tylko zanęta. Ciekawość zakupów na zasadzie testów czegoś zupełnie nowego. Zakupiłem sobie waniliową 7 kg zanętę ze sklepu internetowego  https://fiskeri.com.pl/sklep Zakup z myślą o łowieniu karasi lub karpi, których na moim łowisku jest dość sporo. Z tym, że tych pierwszych zdecydowanie więcej i to one dominują na tym akwenie.Cena za opakowanie to 50 ziko.Produkt póki co w fazie testów, ale za jakiś czas zdam Wam relację. Z zakupów planuję jeszcze jakiegoś feedera do 300 zł, głównie na wody stojące. Mam już w swoim posiadaniu Dragona Thytan Feedera oraz Jaxona Syrius Feedera. Teraz wolałbym kupić coś w stylu tej drugiej wymienionej wędki przeze mnie. Mam na myśli fakt, iż jest on zdecydowanie delikatniejszy i lepiej ładuje się na lekkich koszykach, na których łowię, czyli 20-30 gramowych. Z góry dziękuje za poradę i pozdrawiam serdecznie!

 


 

Edytowane przez Mateusz_fishing
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.08.2020 o 23:38, Grendziu napisał:

W końcu coś konkretnego na łódkę aby nie było syfu. Ilość to dwie sztuki. Jedna pod delikatne łowienie, drugie na grubasy???

IMG_20200806_225754.jpg

Wygląda mi na klona tej skrzynki z Decathlonu (a może jest odwrotnie?). W każdym razie - mam, polecam, sam chcę kupić jeszcze ze 2 sztuki, żeby w miarę bardak ogarnąć.:$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Linek727 napisał:

Wygląda mi na klona tej skrzynki z Decathlonu (a może jest odwrotnie?). W każdym razie - mam, polecam, sam chcę kupić jeszcze ze 2 sztuki, żeby w miarę bardak ogarnąć.:$

Mieciu przecież i tak będziesz miał bur... znaczy się bałagan ale w ładnych pudełkach. Inaczej się nie da, wiem to po sobie :P Po prostu się nie da i już. :) 
A nie wspominam o Naczelnym Bałaganiarzu bo ten to dopiero będzie miał poplątane kotwice.

Edytowane przez NPC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, NPC napisał:

Mieciu przecież i tak będziesz miał bur... znaczy się bałagan ale w ładnych pudełkach. Inaczej się nie da, wiem to po sobie :P Po prostu się nie da i już. :) 

Młody człowieku. Powinieneś wiedzieć, że każdy Mietek ma czysty napletek. Howgh! :D:champagne-2010:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza z dwóch paczek.

A w niej zapasowe szczytówki do Diplomata. Nie dość że trudno zdobyć to jeszcze w mega cenie bo po 19,99.

Dodatkowo jakaś nowa zanęta i waftesy od Przemka Solskiego do testów.

 

IMG_20200811_133311.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...