Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Mateusz_fishing napisał:

Ja ostatnio z ciekawszych zakupów to chyba tylko zanęta.

Ładnie kamuflujesz reklamę. Graty. Ale dokąd Mojemu Adminowi to nie szkodzi, działaj. Ale, nie zadziałasz w ciągu 48h i tak skasuję twój post. Następna reklama, jedynie to przyspieszy. :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ArekH napisał:

Ładnie kamuflujesz reklamę. Graty. Ale dokąd Mojemu Adminowi to nie szkodzi, działaj. Ale, nie zadziałasz w ciągu 48h i tak skasuję twój post. Następna reklama, jedynie to przyspieszy. :champagne-2010:

Mógłbym zamiast docinek poprosić o odpowiedź na moje pytanie? Myślałem, że jest to forum dyskusyjne na którym dzielimy się refleksjami i pomagamy sobie, dzieląc się wiedzą. Z góry dziękuję za odpowiedź na moje zadane w poprzednim poście pytanie. Z góry dziękuję za przyjazną reakcję oraz pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, ArekH napisał:

Ładnie kamuflujesz reklamę. Graty. Ale dokąd Mojemu Adminowi to nie szkodzi, działaj. Ale, nie zadziałasz w ciągu 48h i tak skasuję twój post. Następna reklama, jedynie to przyspieszy. :champagne-2010:

No weź, mi to nigdy nie przeszkadzało???

 

2 godziny temu, Mateusz_fishing napisał:

Mógłbym zamiast docinek poprosić o odpowiedź na moje pytanie? Myślałem, że jest to forum dyskusyjne na którym dzielimy się refleksjami i pomagamy sobie, dzieląc się wiedzą. Z góry dziękuję za odpowiedź na moje zadane w poprzednim poście pytanie. Z góry dziękuję za przyjazną reakcję oraz pozdrawiam serdecznie!

Jasne, że tak jest. 

Na początku witaj. Napisz na jakim dystansie i na jakiej wodzie oraz jaja metodą feederowa chcesz łowić. 

Witam na pokładzie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Grendziu napisał:

No weź, mi to nigdy nie przeszkadzało???

 

Jasne, że tak jest. 

Na początku witaj. Napisz na jakim dystansie i na jakiej wodzie oraz jaja metodą feederowa chcesz łowić. 

Witam na pokładzie ???

Połów z brzegu, odległość około 30-50 metrów. Metoda feederowa klasyczna, zestaw z rurką antysplątaniową i koszyczkiem zanętowym o ciężarze 20-30 gram, w zależności od siły wiatru. Główny gatunek poławiany leszcz oraz karaś. Karasie na łowisku do 2 kg i więcej. Dziękuję za normalną odpowiedź i pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Spójrz na Daiwa N Zone, tam ta najtańsza wersja jest w granicach 300zł, ostatnio kupiłem Ojcu i niby jest zadowolony, niestety nie widziałem nawet tego kija, bo feeder lekko zaniedbałem ostatnio... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i druga paczka, a w niej wymarzony kosz podbieraka, zapas pelletu skretting, haczyki middy tak z ciekawości oraz mikro pellety do testów od Przemka Solskiego.IMG_20200812_093846.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten kosz. Myślę że będziesz zadowolony. 
Od kilku lat planowałem jego zakup i zawsze coś wypadło. Oglądałem nawet u Kamila w Trotce, ale był tylko 30".
Między czasie kupiłem kilka mniejszych które leżą lub uległy zniszczeniu. Pora na coś lepszego do większych ryb.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.08.2020 o 23:38, Grendziu napisał:

W końcu coś konkretnego

Muszę sobie wypisać taką skrzyneczkę, do piwnicy. Może w końcu będę miał jakąś sortownię w koszykach i podajnikach. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...