Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, elvis napisał:

Trudno płakać nie będę.

Ale chyba powinieneś. To inna praca i charakterystyka wędziska. Może nie pasować do tego co planowałeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba powinieneś. To inna praca i charakterystyka wędziska. Może nie pasować do tego co planowałeś. 
Mam już taki sam. Chciałem coś innego, ale będzie komplet typowo zawodniczy, czyli dwa takie same zestawy.
Sprawdzony kij już wielokrotnie zarówno na Grębowie i walecznych jesiotrach jak i przy wiosennym klasyku i jazgarzach z dystansu.@Grzes77 widział jak pracuje ta wędką i też mu się podoba.
Nic, pozostaje czekać kolejnych urodzin lub innej okazji.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, elvis napisał:

Dotarł właśnie prezent urodzinowy. Niestety (...)

Przecież ten kij to petarda! Gościł w mych dłoniach na targach. Gdybym kiedykolwiek (nie znając poszczególnych modeli różnych producentów) miał być ubrany w wędziska jednej marki, to wybrałbym Colmica. Nigdy nie zawiodłem się na tej firmie, a mam kilka wędek od nich. Ba! Porównując je na świeżo z np. angielskimi firmami, nawet z tego topu, to napiszę tak: wyspiarskie pitolenie we wciskaniu kitu mnie nie bierze.B|

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Na ciężko na glebionowe okonie i na lekko także do szurania po dnie na sandacze. Kolejna ręczna robota. 

 

Zrób dziurki w oczkach przed wyjściem nad wodę bo są zaklejone lakierem.

Sposoby oczyszczenia:

zapalniczka, nożyk do tapet ale na początku ostrzem odetnij lakier po obu stronach a dopiero później czubkiem rób otwór lub najmniej polecany sposób to zrobić samym czubkiem otwór.

 

Przy odcinaniu lakier powinien sam "odskoczyć" i nie naruszysz powłoki drutu oczka co może spowodować rdzewienie lub przetarcie linki jeżeli nie używasz agrafki.

 

 

@suwi Mam te rurki ale są trochę za wąskie jak dla mnie, zapalniczka i poszerzanie za dużo nie pomogło. Guma się topi i ciężko je poprawić.

Edytowane przez NPC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, NPC napisał:

@suwi Mam te rurki ale są trochę za wąskie jak dla mnie, zapalniczka i poszerzanie za dużo nie pomogło. Guma się topi i ciężko je 

Cześć ją rozpychalem wcześniej szpikulcem bo na krętliki 8 nie wchodzą najlepiej podgrzać we wrzadku  ostudzić  rozepchniete szpikulcem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...