Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
22 godziny temu, mav3rick napisał:

Kurde na jerka przez lata tylko jednego pistoleta złowiłem... Chyba łowić na nie nie potrafię...

Tej, właśnie wczoraj testowałem przez 30minut grube jerki i casty, zaraz jadę dalej się pobawić, na to nie bieroo mi też 

IMG_20200902_184026.jpg

IMG_20200902_184023.jpg

IMG_20200902_183356.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, NPC napisał:

Przyszło jedno zamówienie, będzie co robić w kanciapie :P 

 

https://www.prestoninnovations.com/en/products/method-hooklength-retaining-system

 

INBOX20_1.jpg

Jarek, Ty w mistrzostwach świata startujesz, ze tyle tych piórników na przypony zamawiasz? Toż tydzień temu jeden odebrałeś. O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ArekH napisał:

Jarek, Ty w mistrzostwach świata startujesz, ze tyle tych piórników na przypony zamawiasz? Toż tydzień temu jeden odebrałeś. O.o

Nudzi mi się to będzie co robić. Mało kołowrotków przyszło do zrobienia.


Teraz muszę wydać majątek na haki, push stopy i inne potrzebne rzeczy.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek odebrałem paczuszkę z allegro.pl. Dokupiłem tak naprawdę tylko największe koszyczki zanętowe Prestona, resztę wziąłem przy okazji i na próbę. Będę chciał zobaczyć któregoś dnia jaki wynik wykręcił bym uklejami, bo ostatnio mi bardzo dobrze wchodziły przy zanęcie uklejowej, więc może trzeba było nimi się zająć, niż liczyć na leszcze, bo ukleje na zaporówce są mega duże i wypasione. Wziąłem kilka koszyków Lorpio na próbę, bo jesień będzie w moim wydaniu pod kątem klasyka na zaporówce i Jagodnie. Dwie foty dla porównania wielkości zakupionych koszyczków (podajnik podróba Prestona w wielkości L) :champagne-2010:

20200905_161550.jpg

20200905_161723.jpg

20200905_161810.jpg

20200905_163320.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.09.2020 o 15:36, Splot napisał:

Na to się amury łowi?

Pytasz, jak On by się znał na wędkowaniu! :P Przecież Go giera boli. 

Swoją drogą, nie kupiłem a od małżonki dostałem. Moja Anaconda nie zawsze zdaje egzamin, bo ciężka. Ten Konger jest taki kompaktowy i tani. No i ma gwint w sztycy. :D

IMG_20200914_185414.jpg

IMG_20200914_193240.jpg

IMG_20200914_193301.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...