Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
3 minuty temu, ArekH napisał:

Wystarczyło to napisać. Reszta, choć imponująca, niewiele daje u nas na wsi. :champagne-2010:

Daje, bo bez patentu nie mogę pływać przy granicy i nigdzie, ani bez jednostki pływającej ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grendziu napisał:

, jeśli feeder z brzegu nie jest nam dany???

A kto tak powiedział? Wystarczy, byś przyjechał w odpowiednim czasie. Darku, ja nawet z Radkiem mam problem zgrać termin, choć mieszkamy rzut beretem. Nie pracuję w systemie, "wolny weekend" i stąd te problemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grendziu napisał:

bo bez patentu

Daj spokój. Patent, potrzebny powyżej pewnych parametrów. Ponton, czy zwykła łódź i mały silnik, tego nie wymaga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, ArekH napisał:

Daj spokój. Patent, potrzebny powyżej pewnych parametrów. Ponton, czy zwykła łódź i mały silnik, tego nie wymaga. 

No tak, ale ja miałem 20km silnik... A teraz celuje 40/60km???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie, ale mnie się to sprawdza i super się klei nie tracąc na pracy.

Nowe mikro dumbelsy 4 na białą rybę oraz coś co mu ostatnio daje do myślenia, a mianowicie dwukolorowe przynęty.

Ochotka-konopia sprawdzona i już się skończyła, więc uzupełniłem zapas. Na testy wziąłem też biało-bordowe o zapachu śliwki.

Niestety, ale te dumbelsy mają też swoje wady. Waftersy nie są waftersami, ani pop-upy nie są pływające. Na szczęście i tak działają.

No i te większe ochotkowo - konopiowe nie są tak kolorowe jak te co miałem wcześniej. IMG_20201001_211434.thumb.jpg.2b42f5b75788d56963709b1583de04bb.jpgIMG_20201001_211750.jpg.4f883aa82975c7812be90c4a89032cad.jpg

 

IMG_20201001_211732.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...