Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Przyczepka z Bydgoszczy od Miro Car to ostatnia część układanki na tą chwilę jeśli chodzi o ponton, reszta będę się bawić powoli. Dziękuję za fachowe doradztwo i profesjonalną obsługę. ???

IMG_20201002_130613.jpg

IMG_20201002_130600.jpg

IMG_20201002_130624.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2020 o 00:09, NPC napisał:

Szybkie zakupy:

rozmiar 6 oraz 8

990ab8bc966543ebbe8808506fca6238.jpg

 

 

Cześć jak Ci się sprawdzają  te haki ? Miałem niemal identyczne Korum z mikrozadziorem kilka nie zaciętych ryb zmieniłem zestawy i było OK później próbowałem i po raz kolejny był problem z zacięciem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Grendziu napisał:

Zestaw do pływaków moich, biada jak ktoś ruszy i nie włoży spowrotem. 

IMG_20201006_142618.jpg

Do pierwszego zgubionego śrubokręta :P

 

17 minut temu, suwi napisał:

Cześć jak Ci się sprawdzają  te haki ? Miałem niemal identyczne Korum z mikrozadziorem kilka nie zaciętych ryb zmieniłem zestawy i było OK później próbowałem i po raz kolejny był problem z zacięciem 

Jeszcze nawet ich nie zawiazałem więc ciężko coś powiedzieć. A miałeś rurkę na nich czy goły hak? Pytam bo mam zamiar dać na nie rurkę termokurczliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, NPC napisał:

Jeszcze nawet ich nie zawiazałem więc ciężko coś powiedzieć. A miałeś rurkę na nich czy goły hak? Pytam bo mam zamiar dać na nie rurkę termokurczliwa.

Ja za hakiem zostawiam miękką  plecionka około 2 do 3 cm i dopiero dalej jest sztywna ( w otulinie ) i oczywiście rurka na szybkozlaczce

20201006_190000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ Tomek chciał bym mu zamówił z Drapieżnika kołowrotek Flagmana z dodatkową szpulą i kilkoma drobiazgami, to i ja coś tam zamówiłem, a dokładnie po 2szt koszyczków Jaxona z kolcami we wszystkich dostępnych w tym sklepie rozmiarach, czyli 30, 40, 50, 60, 70, 80, 100 i 125g. Zobaczymy jak się będą spisywać w poniedziałek nad Wisłą, bo właśnie na poniedziałek planujemy we dwóch wypad (zabiorę jeszcze mojego tatę), wziąłem jeszcze haki, bo na te 16 będę zakładał pinkę, a na 12 zestaw z gumką do pelletów. Tomek chce spróbować Wiślanego łowienia, więc mu dam "przeszkolenie". Za te koszyki i haki dałem 100PLN, Tomek równo 400PLN :champagne-2010:

20201009_201409.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...