Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie bez zdjęć, ale trochę ostatnio kupiłem

 

Prologic Custom Black 360 3.5 lbs

Dam Quick SLS 570 FD

Podbierak Prologic (sztyca + kosz) + pływak Prologic

Shimano Vanford 2500

Westin W3 STREETSTICK 213cm 2-10g

Żyłka Anaconda Peacemaker Distance 0.32 1200m

2 żyłka HM 80 0.14

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już któryś raz czytam o tej zanecie  od Marka co to takiego gdzie można dostać i jak dokładnie się nazywa bo to chyba jakiś hicior
Takie cuda.
Jest jeszcze wersja słodka na ciepłe dni oraz nowość Corn coś tam, której jeszcze nie mam.
Będę najprawdopodobniej robił zamówienie u Marka, bo jestem ciekaw co tam wymyślił, ale muszę sprawdzić ile nam towaru. IMG_20201001_211434.jpg
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, elvis napisał:

Takie cuda.
Jest jeszcze wersja słodka na ciepłe dni oraz nowość Corn coś tam, której jeszcze nie mam.
Będę najprawdopodobniej robił zamówienie u Marka, bo jestem ciekaw co tam wymyślił, ale muszę sprawdzić ile nam towaru. IMG_20201001_211434.jpg

Sprawdzaj, sprawdzaj. Mam w koszyku na allegro trochę produktów Marka, jednak chwilowo wstrzymuję się, bo trzeba wykorzystać zapasy. Ten Magic Feeder ostatnio trochę mi się przemoczył i zalegał w podajniku, po wymieszaniu z MMM było oki, tak jak gdzieś pisałeś trzeba uważać z domaczaniem, jednak na towar dobrze ryby reagują :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki [mention=4]elvis[/mention]
Nie szykują mi się żadne zakupy Ale jeśli uda się coś odłożyć zamówię Power i Magic  Skoro wy stosujecie musi być dobra
Zapachem i kolorem przypomina pellet aller aqua(nie wykluczone że jest tam mielony ten pellet) . Tak więc może i u Ciebie działać. Jak będziesz w Pionkach to wpadnij, a z pustymi rękami nie wyjdziesz. Szkoda, że nie pomyśleliśmy wcześniej, bo mam w domu dwie paczki i mógłbym Ci je odstąpić.
Co się odwlecze to nie uciecze.
Sezon się kończy więc będziesz miał co najwyżej świeży towar w przyszłym roku.
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, elvis napisał:

Sezon się kończy więc będziesz miał co najwyżej świeży towar w przyszłym roku.

Liczę na to , że po poligonie 28 jeszcze wýskocze na zasiadke dobowa Na 2 doby  to raczej zabraknie motywacji Ale doboweczka jest w planach czas pokaże 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnego sprzedawcę znalazłem na allegro.pl, sklep "zanętowo" mają dużo towaru z MC Karpia, więc skoro mi YT zapłacił, to kupiłem trochę produktów tej firmy, bo ciekaw jestem tych budżetowych tanich zanęt, no i Power Fisha. Tego ostatniego miałem jutro na Goryniu potestować, jednak zabieram resztki resztek innych wyrobów. Tam jak biorą to na wszystko, więc trzeba zapasy wykorzystać. Zanęty i 3 pudełka przynęt kosztowały mnie ze smartem niespełna 116zł, wiec jak na 14kg zanęt nie jest źle, zobaczymy z wiosny jak zanęty (te tanie w porównaniu z droższymi) będą działać, porównam je również z moimi wyrobami :champagne-2010:

20201125_182542.jpg

20201125_182446.jpg

20201125_182349.jpg

20201125_182142.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...