Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Sołtys stan napisał:

namów Zmarzlika

Stasiu, starał bym się. Ale Bartek to twardy charakterek. Nie to co Piotr, 100% Falubaz. :(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Sołtys stan napisał:

Jak kiedyś spadniecie z Extraligi

 Staś w baaaaardzo odległej galaktyce, to już nawet prawnuków miał nie będę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blaszki prawie przygotowane na sezon. Tam gdzie trzeba przezbrojone w pojedyncze haki. Dojdzie jeszcze 5 riomesków.

Ostatnio w potrzebie kumpel poratował mnie agrafką Spinwala i wiedziałem, że muszę je kupić pod pstrąga, klenia czy oksa. Raczej ze mną zostaną. Super są. IMG_20201205_121345.thumb.jpg.3faeb9985dc3b0e55857824491cbff8a.jpgIMG_20201205_121515.thumb.jpg.ff910f1f4ea10e476c78eceb67aa7852.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że do tej pory używałem szybkozłączek Korum, przy podbieraku, a one lubią się zepsuć. bo mojemu ziomowi @Tench_fan już 2 razy podbierak odpłynął, zrealizowałem zakup metalowych szybkozłączek Anaconda. Ufam tej firmie, więc myślę że będzie dobrze. To powiększona wersja. 

IMG_20201205_160019.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że do tej pory używałem szybkozłączek Korum, przy podbieraku, a one lubią się zepsuć. bo mojemu ziomowi [mention=876]Tench_fan[/mention] już 2 razy podbierak odpłynął, zrealizowałem zakup metalowych szybkozłączek Anaconda. Ufam tej firmie, więc myślę że będzie dobrze. To powiększona wersja. 
IMG_20201205_160019.jpg.e4ab4b2cdda93e6556af59abb4da4a41.jpg
Muszę takie do sygnalizatorów sobie zamówić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem te szybko złączki w zestawie z sygnałkami Monster Fishing. 

Z sygnałkami w ogóle mi to jakoś nie gra, a przy podbieraku nie miałem do tego zaufania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, booohal napisał:

Dostałem te szybko złączki w zestawie z sygnałkami Monster Fishing.

Tylko czy na pewno te. Te są dość duże. Jest mniejsza wersja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ArekH napisał:

Jako że do tej pory używałem szybkozłączek Korum, przy podbieraku, a one lubią się zepsuć. bo mojemu ziomowi @Tench_fan już 2 razy podbierak odpłynął, zrealizowałem zakup metalowych szybkozłączek Anaconda. Ufam tej firmie, więc myślę że będzie dobrze. To powiększona wersja. 

A nie lepiej kosz z wyciąganymi ramionami lub co takiego, dostępne od paru firm:

2449-2.jpg

 

Posłuży i nic nie odpłynie, OK może to tylko do większych wersji ale myślę, że dinusia byś z chęcią złapał a one małe nie są :)

O karpiach czy sumach nie wspominam ale w tych się nie specjalizujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ArekH napisał:

Tylko czy na pewno te. Te są dość duże. Jest mniejsza wersja.

 

Źle się wyraziłem. Powinienem napisać "tego typu" ?

Sama zasada działania z technicznego punktu widzenia mi tak średnio odpowiada. No nie ufam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...