Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ Tomek chciał kupić sobie kosz, a w sklepie były takie "fajoskie" fotele Sensasa do koszy, to kupiliśmy sobie obaj po sztuce. Siedzisko wygląda solidnie, kosztowało mnie 350 pln :champagne-2010:

20210112_112743.jpg

20210112_112732.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda jeszcze nie kupiłem, ale wykukałem takie cóś od Korum. Nie tanie https://sklepdrapieznik.pl/pozostale-akcesoria-do-rozbudowy-stanowiska/70602-szybkozlaczka-korum-speedfit-tripod-adaptor.html

Najprawdopodobniej rozwiąże moje Tripodowe  dylematy, na kamienne główki i opaski. Dokręcone do prestonowskiego arma, punktowo mocowanego do nogi fotela, powinno być ok. :champagne-2010:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, ArekH napisał:

Co prawda jeszcze nie kupiłem, ale wykukałem takie cóś od Korum. Nie tanie https://sklepdrapieznik.pl/pozostale-akcesoria-do-rozbudowy-stanowiska/70602-szybkozlaczka-korum-speedfit-tripod-adaptor.html

Najprawdopodobniej rozwiąże moje Tripodowe  dylematy, na kamienne główki i opaski. Dokręcone do prestonowskiego arma, punktowo mocowanego do nogi fotela, powinno być ok. :champagne-2010:

Nie wiem, jak to wyjdzie w praktyce, ale na mojego nosa to idealne i budżetowe rozwiązanie. Kąt nachylenia będziesz mógł regulować długością nóżek, a stabilność uzyskasz wtykając nóżki między kamole. Super pomysł, do tego mobilny, bo podpórki i tak się z reguły wozi.

Dla estetów widzę jeden minus: dolniki wędek będą opierać się o ziemię. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grzes77 napisał:

Ponieważ Tomek chciał kupić sobie kosz, a w sklepie były takie "fajoskie" fotele Sensasa do koszy, to kupiliśmy sobie obaj po sztuce. Siedzisko wygląda solidnie, kosztowało mnie 350 pln :champagne-2010:

To jakiś znak, bo akurat oglądałem te siedziska w necie :D

Ponieważ portfel mi się rozsznurował i nowy seat box chwilowo się oddalił, zacząłem szukać czegoś z oparciem do dziadka kosza. 

@Grzes77 Mógłbyś napisać coś o solidności, wadze i wymiarach tego siedziska? A także o wymiarach samej kasetki i rozstawie pomiędzy zawiasami?

Byłbym wdzięczny :icon_arrow1: :beer1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Linek727 napisał:

Dla estetów widzę jeden minus: dolniki wędek będą opierać się o ziemię

Adam. Nie ma takiej opcji. Ja na Moim Matrix Chair, mocuję Faję Jaxon, piankową, pod dolniki. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, ArekH napisał:

Adam. Nie ma takiej opcji. Ja na Moim Matrix Chair, mocuję Faję Jaxon, piankową, pod dolniki. 

Jeżeli tak szyjesz, to tym bardziej spoko. Kąt nachylenia można też wtedy regulować fajką.

Ale sam pomysł - super :icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...