Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, Linek727 napisał:

To jakiś znak, bo akurat oglądałem te siedziska w necie :D

Ponieważ portfel mi się rozsznurował i nowy seat box chwilowo się oddalił, zacząłem szukać czegoś z oparciem do dziadka kosza. 

@Grzes77 Mógłbyś napisać coś o solidności, wadze i wymiarach tego siedziska? A także o wymiarach samej kasetki i rozstawie pomiędzy zawiasami?

Byłbym wdzięczny :icon_arrow1: :beer1:

Kasetka to jest standard pasujący do wszystkich koszy Sensasa, Trapera, Jaxona itp, bo wszystkie kasetki itp pasują w tych firmach, wystarczy spojrzeć na zapięcie, jeżeli masz w swoim koszu takie samo, to kasetka będzie do tego pasować. Zważyć siedziska nie mam jak, jednak jest lekkie, na pewno dużo lżejsze, niż to zwykłe siedzisko, które pokazałem tu:

To z filmiku będę miał "na co dzień", to nowe fo "lansowania" na zawody :D

Rozmawiałem ze sprzedawcą przed zakupem do jakiej masy użytkownika są te siedziska i powiedział mi, że spokojnie do 130kg. Na moje oko solidne i fajnie wykonane, żeby to siedzisko nie dostawało maxymalnego obciążenia oprócz kibicowania Darkowi będę musiał mu potowarzyszyć i zbić wagę do 100kg :champagne-2010: 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Linek727 napisał:

@Grzes77 Puść mi, proszę, adres tego sklepu. Może być na priv. Jak na razie, znalazłem tylko droższe oferty.

https://www.sandacz.nysa.pl/kosz-z-podestem/19306-siedzenie-obrotowe-classic-sensas-23171.html

Tu kupiłem, tylko braliśmy 2 ostatnie sztuki, do tego kosz wędkarski, dlatego na koszu utargowałem 80zł, a na siedziskach po 40zł. Zadzwoń do nich, popytaj, zawsze u nich miałem inne ceny niż na sklepie, a gdy kilka lat temu brałem bata mx2 to w cenie dodali mi pustą szczytówkę uzbrojoną w gumę. Porządny sklep, gdyby mieli większy asortyment byłbym tam częstrzym klientem, no i sprzedawcy to wędkarze, więc znają się na rzeczy.

Pogadaj też w lokalnych sklepach, bo może będą mogli Ci zamówić to z odbiorem na miejscu :champagne-2010:

Edytowane przez Grzes77
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do swojego Matrix chair, właśnie domówiłem sobie teleskopowe kopytka. Strasznie wkurzało mnie przestawianie całej nogi na nierównościach. Teraz, wystarczy popuścić i dociągnąc dolną śrubę. Miały być Korum, ale Jaxon bardziej finansowo mi odpowiada. https://allegro.pl/oferta/jaxon-zapasowa-noga-srednica-25mm-kosz-podest-9609827295

5046972_0_i1064.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Grendziu napisał:

Zaś nawymyślałem ???

Panie tu nie ma takich ryb lub ich nie złapiesz :grin-min:

 

Przed chwilą, Hotpoint napisał:

Widać pierwsze skutki odstawienia.

Niski cukier i padło Ci na oczy.

Coś Ty za ??? kupił?! 

 

Spinnerbaity są popularne w USA, chyba ktoś się naoglądał filmików :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 minuty temu, Hotpoint napisał:

Coś Ty za ??? kupił?! 

To co chciałem. A czy to będzie łowić nie wiem. Fachowo to się nazywa chateribait i spinnerbait ??? jakbyś nie wiedzial???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grendziu napisał:

To co chciałem. A czy to będzie łowić nie wiem. Fachowo to się nazywa chateribait i spinnerbait ??? jakbyś nie wiedzial???

Panie ja już dawno z tego wyrosłem.

Miałem to wszystko zanim to wymyślili.

:grin-min:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...