Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 19.01.2021 o 16:07, Hotpoint napisał:

Wiadomo, że ?. Tanie były to wziąłem, choć nie wiem po co, bo w ramach przeglądu wziąłem w łapy jeden karton z wielu, żeby zobaczyć co w ogóle mam i doliczyłem się w nim 109 opakowań ? chyba czas się leczyć z zakupoholizmu i rzucać po paczce na zanętę ?

IMG20210119155456.jpg

Dawaj na Zlot, będziemy dzielić wśród zwycięzców i losować pomiędzy szczęśliwcami (masz wtedy szanse, że coś Ci się trafi). :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu doszły zamówione nogi Jaxon, teleskopowe, przeznaczone do fotela Matrix. Na pierwszy rzut oka wykonanie całkiem ok. Malowanie zdaje się być proszkowe, wewnętrzy teleskop na profilu kwadratowym. Jest spora różnica w długości jeśli idzie o oryginalne nogi. Plus jest taki że w Jaxonie, zewnętrzna tuleja jest o 14cm dłuższa od profilu wewnętrznego, więc zawsze można skrócić, ale to zostawię do przemyślenia po pierwszych testach. 

IMG_20210121_152046.jpg

IMG_20210121_152507.jpg

IMG_20210121_152515.jpg

IMG_20210121_152558.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, ArekH napisał:

Kilka dni temu doszły zamówione nogi Jaxon, teleskopowe, przeznaczone do fotela Matrix. Na pierwszy rzut oka wykonanie całkiem ok. Malowanie zdaje się być proszkowe, wewnętrzy teleskop na profilu kwadratowym. Jest spora różnica w długości jeśli idzie o oryginalne nogi. Plus jest taki że w Jaxonie, zewnętrzna tuleja jest o 14cm dłuższa od profilu wewnętrznego, więc zawsze można skrócić, ale to zostawię do przemyślenia po pierwszych testach. 

IMG_20210121_152046.jpg

IMG_20210121_152507.jpg

IMG_20210121_152515.jpg

IMG_20210121_152558.jpg

Dozbrajasz się, jakbyś na ryby chciał w tym roku zacząć jeździć ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Linek727 napisał:

Będziesz się, Ziomeczku, ślizgał na tych nóżkach, jak alimenciarz przed kuratorem. ?

Się zobaczy. Na tą chwilę zjazdu nie zauważyłem. Jak by co, zatoczę minimalny rowek, jak to jest na oryginalnych nogach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Grendziu napisał:

Dozbrajasz się, jakbyś na ryby chciał w tym roku zacząć jeździć ???

Chciałem wziąć na jutro wolne, bo dzionek ma być zacny jak dziś i wyskoczyć nad rzekę, ale prośby me nie zostały potraktowane z należytą uwagą, należną weteranowi. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile by człowiek nie miał tych przynęt na sandacze, zawsze czegoś brakuje. Aktualnie najlepszy kolor na łowienie w nocy. Nie wiem o co chodzi, ale działa. ?

IMG_20210123_120620.jpg

Edytowane przez Bartek.B
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...