Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, mav3rick napisał:
5 minut temu, Linek727 napisał:
Zaszczepiliście mnie tym 3,3 m. Mam co prawda dwie, ale takie same i do tego hiper-ultra-giga-paraboliczne. Jak zarzucam, to schylam głowę, bo lubią się owinąć wokół szyi.
Mnie bardzo korci ten kijaszek:
https://sklepdrapieznik.pl/feedery-i-pickery/42554-shimano-aero-x7-precision-feeder-335-60g.html
Tylko ta cena...emoji848.png

Ooooo kurde, jaka waga te kija. Rewelacja.

No... Miałem z tej serii w łapie 3,6 m. Czułem się z tą wędką jak na szlaku w dobrze rozchodzonych butach. Matrixy i Prestony poległy jak europejki na egipskiej plaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... Miałem z tej serii w łapie 3,6 m. Czułem się z tą wędką jak na szlaku w dobrze rozchodzonych butach. Matrixy i Prestony poległy jak europejki na egipskiej plaży.
Ja ostatnio Shimano Aernos 360 kupiłem i waży 214g, spora różnica od tego co miałem wcześniej. To ten to w ogóle... Mój Daiwa Prorex do spina waży 140 i ma 270cm. Jaki byś do takiego kija kołowrotek dobrał?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mav3rick napisał:
6 minut temu, Linek727 napisał:
No... Miałem z tej serii w łapie 3,6 m. Czułem się z tą wędką jak na szlaku w dobrze rozchodzonych butach. Matrixy i Prestony poległy jak europejki na egipskiej plaży.

Ja ostatnio Shimano Aernos 360 kupiłem i waży 214g, spora różnica od tego co miałem wcześniej. To ten to w ogóle... Mój Daiwa Prorex do spina waży 140 i ma 270cm. Jaki byś do takiego kija kołowrotek dobrał?

Stary, nie wiem. W kołowrotkach jestem ogłupiały. Kupiłem sobie już tyle szajsu, że wolę się nie odzywać. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, nie wiem. W kołowrotkach jestem ogłupiały. Kupiłem sobie już tyle szajsu, że wolę się nie odzywać. 
Zawsze możesz porozdawać trochę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ArekH napisał:

K.......a, skąd to znam? I wciąż mi mało. ?

I dlatego moje wnioski są takie:

1. Kup raz, nawet za drogo, i miej spokój - mam kilka wędek, dla których, pomimo upływu lat, nie szukam zamienników.

2. Nie jesteś zawodowcem bądź karpiarzem? Nie kompletuj dubletów.

3. Nie kupuj w emocjach. Odczekaj sezon - jeszcze będą na rynku.

4. Nikt ci nie płaci za reklamę - możesz kupić, co chcesz, bo to Twoje pieniądze, i nikogo nie powinno obchodzić, czemu kij i wędkę masz z różnych stajni.

5. Nie kieruj się modą i opiniami osób, które swoje opinie wydają na podstawie cudzych opinii.

6. Każdy jest inny, więc Twój sprzęt ma pasować Tobie, a nie innym.

7. Bądź ciekaw i nie zamykaj się w swoich przyzwyczajeniach.

8. Czasami trzeba być jak dziecko, które sobie marzy, jakie fajne zabawki by kupiło, gdyby miało kasę tatusia.

To tyle w temacie sprzętu.?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ArekH napisał:

Pochlałeś, że tak mądrze piszesz? ?

Nie. Wróciłem ze sklepu uboższy o kasę wydaną na rzeczy, których nie potrzebuję. Ale nie sprzedam kwadratu ze starym AGD. Nie dam pola do negocjacji. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Linek727 napisał:

Nie. Wróciłem ze sklepu uboższy o kasę wydaną na rzeczy, których nie potrzebuję

Ewenement karwafa się znalazł. Chciałem nożyczki od Węgra. Doszły haki, zanęta i przypony. Ponad stówka się uzbierała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...