Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, Semi napisał:

Kurde, ja tam się za starszego nie uważam, mi się podobają.;)

@Semi już wyjaśniam.

Masz córkę? Ma chłopaka? No... to widzisz. Ty jesteś stary, ona młoda, 

a że nasz kolega @mav3rick jest młody to też ma chłopaka :grin-min:

Mam nadzieję, że już wszystko jasne i jak widzisz, lepiej być starym jak młodym ?

 

p.s. i proszę mi się tu nie obrażać jak @NPC który miał być twardy, a poległ :grin-min:

 

Edytowane przez Hotpoint
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, elvis napisał:

Druga z trzech paczek. Tym razem szklane koraliki z podwójnym oczkiem. IMG_20210205_164839.jpgIMG_20210205_165015.jpgIMG_20210205_165243.jpg

Zalinkuj, jak możesz, te z podwójnym oczkiem. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, elvis napisał:

Nie, bo mi zrobisz konkurencję i zamiast rozdawać za, darmo, będziesz jeszcze dopłacał
https://koraliki.pl/sklep-pl/koraliki-superduo-c1242-0.html

Dopłacałbym, gdybym dalej do feederlinków wykorzystywał tulejki z tych przykładowych łączników:

http://matchthis.pl/pl/p/Agrafka-z-tulejka-CRALUSSO-BRASS-SAFETY-1op-6szt/1715

Co prawda używałem Trabucco, bo najtańsze, ale Stonfo jest najlepsze - kiedyś trochę łowiłem sliderem i takiego poślizgu nie miała nawet Katarina Witt. W tulei, oczywiście ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarły drobne zakupy od "Węgrów" Najbardziej mi zależało na nożyczkach do plecionki. Zostałem zaskoczony ich rozmiarem. ? Inna sprawa, to gotowe przypony. Zapłaciłem po 7 zyla za sztukę. Na początku się wściekłem że nie doczytałem aukcji ale nie, nie określono szt. w paczce. Wychodzi że trzeba pytać. Co do haków. Gamakatsu to dla mnie marka sama w sobie. Stosuję od lat. Patrząc na te Power Carp, to chyba nie mam wątpliwości, gdzie swoje zamawiał Preston, by powstały PR36. Trabucco wyglądają na mocne, ale rozczarowuje mnie tu różnica rozmiarów. 10-12 jest ledwo zauważalna. Jakość wyjdzie w praniu. Zanęta- wydaje się bardzo treściwa. Paczki nie rozerwę więc zapachu nie podam. Co do sklepu Angryfish.pl bez zastrzeżeń. Wysyłkana paczkomat. 

IMG_20210208_180423.jpg

IMG_20210208_180538.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...