Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Grzes77 napisał:

śniegu "pierdolnięta" paczka za qrła ponad 2100z

Cholera Grześ. złóż reklamacje. To śmiech na sali. Gdzie jest podpis potwierdzający odbiór? Nie raz mi kurier pod balkonem paczkę zostawiał, ale to za porozumieniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ArekH napisał:

Cholera Grześ. złóż reklamacje. To śmiech na sali. Gdzie jest podpis potwierdzający odbiór? Nie raz mi kurier pod balkonem paczkę zostawiał, ale to za porozumieniem. 

Nie należę do ludzi, którzy są roszczeniowi (karton był masywny i dobrze owinięty streczem, dlatego nic się nie stało) i wiem, że takie zgłoszenie spłynie po nich jak po kaczce. Ja sobie poprostu pogadam z tym młodym chłopakiem osobiście przy następnym zamówieniu, tak by zapamiętał. Co do podpisów, to od momentu powstania "pandemi" nigdy żaden kurier (nie tylko z GLS) nie dał mi żadnej paczki do podpisu, no ale ja prawie zawsze biorę za pobraniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grzes77 napisał:

To tak "przy okazji". Paczkę z feedersklep.pl dostarczał GLS. Zawsze uważałem, że to najlepsza firma, jednak w 90% płaciłem przy odbiorze. Za tą przesyłkę zapłaciłem przelewem no i qrła przyjeżdżam po 14:00 z pracy (bramę wjazdową mam przeważnie otwartą na oścież, dziś również) i od strony ulicy przy mieszkaniu na śniegu "pierdolnięta" paczka za qrła ponad 2100zł. Patrzę w wiadomości, a tam mail, że przesyłka dostarczona o 11:38. Pyram się żony, czy był kurier, a ona zdziwiona. Hm... rysa na szkle i yellow card.

Co do samego kosza to jak za te piniędze, to nie ma co się przyczepiać, jednak w podobnej kasie kilka lat temu kupiłem kosz Sensasa na nogach 25 i tam jest to wszystko lepiej spasowane, jednak temu też nie ma co zarzucić. Ten kosz jest masywny, ma świetne regulacje śrub skręcających nogi, bardzo ładne i sprawiające dobre wrażenie siedzisko, świetny design, jednak montaż siedziska jest taki sobie, no i mocowanie podnóżka średnie, bo on jakoś tak ciężko wyjeżdża. Pierwsze wrażenie pozytywne, zamówiłem z allegro kilka paczuszek, między innymi 4 nogi 36 Trapera o regulacji od 70 do 120cm, bo te oryginalne mają od 50 do 70cm i gdy założę siedzisko obrotowe, to muszę się za bardzo schylać do tacki. To tak po krótce, gdyby ktoś myślał nad tym koszem  :champagne-2010:

Ja w kwestii kosza. Miałem dokładnie te same odczucia, gdy go oglądałem.

A po obejrzeniu rosyjskiej recenzji flagowego Rive (a oni się nie pitolą w prywatnych recezjach), poszybowałem w dół cenowo. Sam już nie wiem, oprócz tego, że nic nie muszę ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, ArekH napisał:

U ciebie akurat byłem i wiem, że masz blaszaka na sprzęt, a nie auta. ?

A widzisz, kilka lat tam sprzętu nie było. Mam trzy blaszaki a auta pod wiatą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Grendziu napisał:

W oczekiwaniu na wiosnę, jutro pierwszy lód ???

Pudełko nie Guru? Musimy przedyskutować twój system wartości. ?

 A tego co zbroił tą podlodówkę, kazał bym ogolić i słusznie ociąć batożkami. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 minut temu, ArekH napisał:

 A tego co zbroił tą podlodówkę, kazał bym ogolić i słusznie ociąć batożkami. 

Handmade by Jaxon całe 28zł kij???

IMG_20210213_125012.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...