Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, NPC napisał:

Przeca @Hotpoint nawet nie wie jak się wędki i kołowrotka używa, dlatego co i jak pokaże mu @Grendziu

 

Sugeruję ustawić się tak z 30 metrów poniżej ich stanowiska, można będzie sporo sprzętu wyłowić z rzeki :P 
Po dobrym dniu wędkowania przez ww. można otworzyć sklep wędkarski, wędki, kołowrotki i czasem przynęty prawie nie używane ino raz w wodzie maczane :)

Przejrzałeś mnie ?

Już zamawiam Kamaza z transportem do Szczecina.

Pojadę wypi...ić to wszystko do Odry.

Wtedy wyczyn  @Grendziu pójdzie w niepamięć i zostanę nowym rekordzistą.

:grin-min:

  • Like 1
  • Haha 1
  • Heart 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 minuty temu, Hotpoint napisał:

Przejrzałeś mnie ?

Już zamawiam Kamaza z transportem do Szczecina.

Pojadę wypi...ić to wszystko do Odry.

Wtedy wyczyn  @Grendziu pójdzie w niepamięć i zostanę nowym rekordzistą.

:grin-min:

Mnie zasponsorowało wtedy ściemano, a że zrobiłem czarny pijar w internetach dajła, to teraz jestem twarzą jednych i drugich???

  • Like 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grendziu napisał:

Mnie zasponsorowało wtedy ściemano, a że zrobiłem czarny pijar w internetach dajła, to teraz jestem twarzą jednych i drugich???

Ty to teraz jesteś twarzą zakładów bukmacherskich ?

Wisisz na ścianie z podpisem SPONSOR MIESIĄCA ???

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Hotpoint napisał:

Przejrzałeś mnie ?

Już zamawiam Kamaza z transportem do Szczecina.

Pojadę wypi...ić to wszystko do Odry.

Wtedy wyczyn  @Grendziu pójdzie w niepamięć i zostanę nowym rekordzistą.

:grin-min:

I to się ceni, pomóc koledze jak go "szkalujom" w internetach! Widzisz Grendziu jednak można na niego liczyć :D

Tylko dlaczego nie zamówiłeś betoniarki? 

 

 

37 minut temu, Grendziu napisał:

Mnie zasponsorowało wtedy ściemano, a że zrobiłem czarny pijar w internetach dajła, to teraz jestem twarzą jednych i drugich???

Łosz ty zdrajco narodu daiwowskiego! Znajdę Cię i poprzykręcam Ci do wędek Certatę i Saltigę w odpowiednim rozmiarze*
A jak znajdę coś z innej firmy to trafi do Kamaza którego zamówił Betonowy.

 

 

 

* Zdjęcia rzeczonych kołowrotków, jeszcze nie zwariowałem. Chyba jeszcze nie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, NPC napisał:

I to się ceni, pomóc koledze jak go "szkalujom" w internetach! Widzisz Grendziu jednak można na niego liczyć :D

Tylko dlaczego nie zamówiłeś betoniarki? 

 

 

Łosz ty zdrajco narodu daiwowskiego! Znajdę Cię i poprzykręcam Ci do wędek Certatę i Saltigę w odpowiednim rozmiarze*
A jak znajdę coś z innej firmy to trafi do Kamaza którego zamówił Betonowy.

 

 

 

* Zdjęcia rzeczonych kołowrotków, jeszcze nie zwariowałem. Chyba jeszcze nie :D 

W tej dyskusji jest pewna logika.

Na pewno rzucam alkohol, w kąt. Jak zapamiętam, w który, to może się odezwę, jak odnajdę tę zgubę.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Humory dopisują, to bardzo dobrze :champagne-2010:

W czwartek odebrałem przesyłkę ze sklepu sandacz-nysa. Zakupiłem 4 nogi 36 o dł 70-120cm, ponieważ oryginalne przy koszu TX3 mają 50-80cm, a gdy założę krzesło obrotowe, to będę musiał się schylać do wysokości kolan,  a wolę mieć wszystkopod ręką. Miałem kupić 3 nogi, ale na stanie mieli 4, więc niech będzie jedna zapasowa. W paczce były jeszcze 3 kuwetki Sensasa, dwa uchwyty do mocowania siatek na nogę 36 i długa 100cm torba na akcesoria typu nogi, fajki, etc. Paczka kosztowała 551zł. Jeszcze w marcu dotrą zamówione drobiazgi, min sztyca TX3 4m z metrową dopałką itp, odbiorę auto, opłacę kartę, kupię kolejną lodówkę do garażu i można zaczynać sezon i wędkować ?:champagne-2010:?

20210220_094121.jpg

20210220_094205.jpg

20210220_094243.jpg

20210220_094306.jpg

20210220_094445.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, booohal napisał:

Zrobiłem sobie niespodziewany prezent na walentynki ?

IMG_20210214_181829.jpg.799bc50ba5f56196b17d3aed8f1b347c.jpg

 

Stradic to tylko biały! Przepraszam ale tak mi zostało od lat :)

 

Niech służy, oby pomógł złowić takie ryby o jakich tylko marzysz, ilościowo i wielkościowo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...