Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
1 minutę temu, Hotpoint napisał:

TZW. gumy w kolorach ostatniej szansy... przed powrotem do fidela ?

:grin-min:

 

Ostatnie zwei sztuki kupiłem ze sklepu i tak nie brały i tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Zasadniczo niby do stacjonarki, ale nie wiem czy będę miał czas na takie rzeczy.
Druga sprawa to zwykła ciekawość, bo nigdy nie miałem kołowrotka tej wielkości, ważącego ponad kilogram :grin-min:
 
IMG20210414091630.jpg.749a7e409b66ae981d7d72f11e5d14dd.jpg


Mam dwie sztuki 10500 do stacji. Kawał klamota


Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę pierdółek i torba Lorpio.  

Mam dwa pokrowce tej serii 160 i 180cm, z których jestem bardzo zadowolony,  a potrzebowałem czegoś typu carryall żeby osobnej torby na kosz podbieraka nie tarmosić.

IMG_20210415_151824.jpg.bd1a78596a37bc45986f265d67b0838a.jpgIMG_20210415_144359.jpg.7cbb923cdfdd7319cd05b0ea4f49a034.jpgIMG_20210415_150606.jpg.6270686bbbc1f2057e3798c4d9b3d6ab.jpgIMG_20210415_150641.jpg.8b9a02b64ad150170b2f1454bd9cea66.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, booohal napisał:

Trochę pierdółek i torba Lorpio.  

Mam dwa pokrowce tej serii 160 i 180cm, z których jestem bardzo zadowolony,  a potrzebowałem czegoś typu carryall żeby osobnej torby na kosz podbieraka nie tarmosić.

 

Niedawno kupiłem podpórki Lorpio, są tak beznadziejnie wykonane, że dwa razy żyłka poszła w zaznaczonym miejscu (przy zacięciu). Kupiłem podobne do Twoich, tylko Flagmana (trochę szersze)

8c21805ebbcd.jpg

 

Niby to nie jest majątek, ale zawsze... Człowiek uczy się na błędach ;)  Jadą do mnie też dwie Daiwy Fuego, w rozmiarze 3000. Mam nadzieję, że Szanowna Małżonka nie znajdzie paragonu ;)?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, grych napisał:

Niedawno kupiłem podpórki Lorpio, są tak beznadziejnie wykonane, że dwa razy żyłka poszła w zaznaczonym miejscu (przy zacięciu). Kupiłem podobne do Twoich, tylko Flagmana (trochę szersze)

8c21805ebbcd.jpg

 

Niby to nie jest majątek, ale zawsze... Człowiek uczy się na błędach ;)  Jadą do mnie też dwie Daiwy Fuego, w rozmiarze 3000. Mam nadzieję, że Szanowna Małżonka nie znajdzie paragonu ;)?

Tniesz do góry?

Ale wykonanie lipa, fakt. Middy chociaż trzyma średnicę. Aczkolwiek tam też nakładki wyłażą ze trzpienia i robi się takie gówienko.

Dlatego wolę odlewy. Wąskie. Nie potrzebuję półmetrowego grzebyka, żeby napiąć żyłkę. W takim Mikado ściąłem już 3 czubki. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Linek727 napisał:

Tniesz do góry?

Ale wykonanie lipa, fakt. Middy chociaż trzyma średnicę. Aczkolwiek tam też nakładki wyłażą ze trzpienia i robi się takie gówienko.

Dlatego wolę odlewy. Wąskie. Nie potrzebuję półmetrowego grzebyka, żeby napiąć żyłkę. W takim Mikado ściąłem już 3 czubki. ?

No tak jakoś z przyzwyczajenia wędka zamiast w bok idzie w górę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, grych napisał:

No tak jakoś z przyzwyczajenia wędka zamiast w bok idzie w górę ;)

A potem wędka na ramię i biegiem do lasu!

To nie żart. Tak mój serdeczny kumpel z młodości złowił pierwszą rybę. Sam o tym opowiadał. "Fachowcy", z którymi był, pojechali po piwo i rzekli: jak weźmie, to łap wędkę i biegnij do lasu. Wykrakali ?

 

 

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...