Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dotarły dzisiaj kolejne zakupy Cresty. Jestem więcej niż zadowolony z jakości. Już myślę nad... fotelem lub koszem oraz kompletem ubrań.
W obu przesyłkach otrzymałem gratisy. W jednej to była zanęta, a w drugiej podajnik do pelletu Cresty.
Teraz mogę się lansować. IMG_20210419_180102.jpgIMG_20210419_180146.jpgIMG_20210419_180232.jpgIMG_20210419_180313.jpgIMG_20210419_180428.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, elvis napisał:

Dotarły dzisiaj kolejne zakupy Cresty. Jestem więcej niż zadowolony z jakości. Już myślę nad... fotelem lub koszem oraz kompletem ubrań.
W obu przesyłkach otrzymałem gratisy. W jednej to była zanęta, a w drugiej podajnik do pelletu Cresty.
Teraz mogę się lansować. IMG_20210419_180232.jpg

 

Jestem ciekawy trwałości sita które tu widzę :)
Zdaj relację, jeśli będziesz mógł

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Jestem ciekawy trwałości sita które tu widzę
Zdaj relację, jeśli będziesz mógł
Na pierwszy rzut oka wygląda solidnie.
Tworzywo dość elastyczne, a siatka emaliowana i cięta. Nie pleciona czy zgrzewana.
Samo wykonanie też ok.
Nie oglądałem za bardzo diklsfnie, by nie drażnić żony swoimi zakupami.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie kupię tą matę?
Na allegro jest w kilku miejscach. W jednych wysyłka za free przy smarcie, ale trochę drożej, a w innym taniej mata, ale trzeba zrobić zakupy za minimum 80 bo wysyłka tylko kurierem na free przy smarcie
Ja brałem tu
https://allegro.pl/oferta/mata-z-miarka-cresta-rulemat-100x50cm-10086881764
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie to wygląda. 
Nie przypuszczałem, że Cresta ma tak bogatą ofertę w kategorii bagażu itp. 
No i ta szeroka oferta mnie przekonała.
W innych firmach cena zabija albo nie ma wszystkiego lub nie dostępne w Polsce. Jakość jest naprawdę super, a i mi się podoba nowoczesny dizajz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...