Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, elvis napisał:

Teraz mogę się lansować

Niieee no sory, nie mogę sobie darować. Ale wózek z dodatkowym napędem by to wszystko wozić, do roweru dorobiłeś? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Ostap napisał:

Daniel już nie jeździ rowerem. Ma swojego prywatnego kierowcę z autem ;)

Hehehe, osobisty kierowca nie robi tego bezinteresownie, a wręcz bezczelnie obserwuje lepszego od siebie w czasie wędkowania i wyciąga wnioski!

Od czasu jak zacząłem jeździć z Danielem i Grzesiem zauważyłem, że skill mi się bardzo podniusł w wędkarstwie.

To jest jak łowienie samemu , oraz na zawodach.

Także korzyści są obopulne ?

 

edit:// @Ostap roler na jakiej średnicy kulki?

Edytowane przez PawelL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, osobisty kierowca nie robi tego bezinteresownie, a wręcz bezczelnie obserwuje lepszego od siebie w czasie wędkowania i wyciąga wnioski!
Od czasu jak zacząłem jeździć z Danielem i Grzesiem zauważyłem, że skill mi się bardzo podniusł w wędkarstwie.
To jest jak łowienie samemu , oraz na zawodach.
Także korzyści są obopulne 
 
edit:// [mention=31]Ostap[/mention] roler na jakiej średnicy kulki?
Nie wiem czy chodziło o Ciebie jako mojego osobistego kierowcę. Raczej o moją żonę.
Nie traktuję tego w ten sposób. Świetny z Ciebie kolega i kompan na ryby, ale miło mi słyszeć, że i Ty jesteś zadowolony z naszej znajomości.
Ps. Nadal jeżdżę na , tylko teraz jeździmy na dalsze odległości i jest szybciej i wygodniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...