Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, ja w tym roku kilka razy na rybach dopiero, a sprzętu przybywa, przybywa, przybywa... ?

Wczoraj przyjechała wędka, kiedy ja ją użyję, ale przynajmniej robi dobre wrażenie ?? ;):D   

VDE-R Team Nano Core Method Feeder TX3 300 do 30g. 

do tego dwa kołowrotki  FUEGO 3000  :D:D

 

Szczęście, że naprawy mojego wehikułu idą z pieniędzy firmowych, inaczej na sprzęt nie byłoby kasy, bo znowu "rumsterkowi" coś dolega (chyba wiem co, zabawiłem się w >kamel-trofi< i chyba coś uszkodziłem w zawieszeniu ?

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem podejście do zakupów, w tym wędkarskich. Teraz kupuję rzadziej, ale konkretniej. Raz a dobrze, można powiedzieć. :D Oto pierwsza ofiara mojej nowej polityki. :D Sprowadzona z dalekiej Italii, bo u nas nie do kupienia. W gratisie dostałem jeszcze koszulkę z nazwą sklepu i katalogi Italica na ubiegły i obecny rok z autografami F. Casiniego. :D 

182030896_2070459676426979_9069130554984361114_n.jpg

182683860_2070463356426611_7638690071360681032_n.jpg

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tench_fan napisał:

z Bait - techa.

Ten Evy z Bait Tech jest bardzo skuteczny, ale od razu zwróć uwagę przy rozrabianiu. To, bardzo puszysta zanęta. Rozpada się niemal momentalnie po uderzeniu w wodę. Radzę ją doklejać. Ziomuś @Splot z tego co pamiętam ją miesza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ArekH napisał:

Ten Evy z Bait Tech jest bardzo skuteczny, ale od razu zwróć uwagę przy rozrabianiu. To, bardzo puszysta zanęta. Rozpada się niemal momentalnie po uderzeniu w wodę. Radzę ją doklejać. Ziomuś @Splot z tego co pamiętam ją miesza. 

Już jej używałem w tym roku. Mogę tylko potwierdzić.

Nie puchnie na podobieństwo Sonu, a jeśli w ogóle to nieznacznie.

Wymaga dużo mniej wody, a zarazem klei słabo i trzeba ciągle nad nią pracować ( dbać o właściwą wilgotność) Jeśli chodzi o skuteczność nie mam jeszcze zdania.

Pierwszy raz połowiłem niewielkich karpików. Przypuszczam, że było im zupełnie obojętne która zanęta ? ( Prądocin), drugi natomiast na Ownicach. Ryba nie brała szczególnie, ale swoje zrobiła.

Na głębszą wodę widzę konieczność dodawania w większym stopniu mikropelletów, ewentualnie melasowania wody do namaczania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Ostap napisał:

Jedyne 415zl. Beretuję wszystko jak nokill Grenda lat temu 5.5b1e244f5d3f6275510160f5a380a66f.jpg

Jak kupowałem zezwolenie na Białą Podlaską i mi Pani podała tą wielką książkę to się za głowę złapałem. Gdzie to k....a włożyć. Władowałem do kuferka motóra i leży w woreczku strunowym. Za cholerę do portfela nie wejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na presto.pl wyprzedawali żyłki i plecionki. Nakupiłem jak głupi żyłek Shimano Exage i Browninga Cenexa po 150m za 4 i 5 zeta, do tego jakieś Zebco do testów 540 m za 4 zeta.

Edytowane przez Semi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...