Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Krewetka, śliwka to normalne. Pop up kiwi, śliwka, krewetka, wanilia. Do tego zamówiłem jeszcze Pop up Garlic Fish, SK30, RS1 i Hot Demon. Więcej już kulek nie zamawiam i tak nie będzie wiadomo co wybrać. Chociaż z opisów Wratislavia Baits kiwi powinno być główną kulką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, mav3rick napisał:

Wratislavia Baits kiwi

Kiwi ? Ciekawi mnie ten zapach  

Ja staram się mieć 2 słodkie i 2 smierdziuchy

Warmuz zaczyna się psuć Więc ja zaczynam szukać Nowych przynęt 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiwi ? Ciekawi mnie ten zapach  
Ja staram się mieć 2 słodkie i 2 smierdziuchy
Warmuz zaczyna się psuć Więc ja zaczynam szukać Nowych przynęt 
Wg mnie Warmuz już od 2-3 lat słaby jest. Gość jedzie już tylko na opinii z przeszłości, coraz więcej ludzi rezygnuje z niego.

Zobacz te Wratislavia Baits, ogólnie nie są to drogie przynęty, chociaż z drugiej strony pudełeczka nie za duże.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś namiary gdzie warto kupić ?

Kupił bym na próbę to he słodkiego i smierdzacego  Znajomy polecał mi Nash Stosowales kiedyś? Ja na targach kiedyś dostałem. Żadnej ryby mi nie dała 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do warmuz zgadzam się w zupełności już w zeszłym sezonie miałem problem z kulasami Jak nie twarde , że ciężko nawiercic to znowu pekaly nim zdążyłem zarzucić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły dwie paczki z podajnikami. Niestety jedna wraca do sprzedawcy, bo towar jest nie zgodny z opisem. Miały być podajniki typu Zhibo, a przyszły a'la Jaxon i temu daleko do Jaxona. IMG_20210519_194013.jpgIMG_20210519_193958.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odebrałem kolejną przesyłkę, tym razem z Drapieżnika, więc bez problemów, za to najbardziej szanuję ten sklep. Dzisiejszy zakup to kilka rzeczy pod zawody, czyli ramię Matrixa, uchwyt do kosza i montażu dwóch siatek z Prestona, "tacka" Stonfo (to do wypadów skuterowych na starorzecza), uchwyt pod dolnik wędki z Matrixa, żyłki do wypróbowania z Mikado, cena przystępna, bo za 600m płacimy 26 zeta, do tego haki, bagnety i kilka gratisów. Na zdjęciach widoczne są moje zakupy, paczka jednak zawierała jeszcze pletkę, haki i bagnety dla @Bolo. Tak na marginesie jutro przyjdzie kolejna paczunia z Drapieżnika, bo jeszcze sobie kilka szczytówek zamówiłem :champagne-2010:

20210520_145404.jpg

20210520_145541.jpg

20210520_145757.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...