Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Zola67 napisał:

Czy ktoś widział mały poręczny coolbag taki żeby zmieścić robaki kuku i coś jeszcze w lodówce około 20x15x15

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

W Decathlonie jest tego od groma, tylko że trochę większe.

Z takich małych to chyba tylko izotermiczna torba na czteropak piwa. Warka miała takie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Decathlonie jest tego od groma, tylko że trochę większe.
Z takich małych to chyba tylko izotermiczna torba na czteropak piwa. Warka miała takie.
Dokładnie. Mam jeszcze gdzieś zarówno ten z Warki jak i Caperlan. Osobiście używam styroboxu po robakach. Trochę większe pudło, ale świetnie utrzymuje zimno przez kilkadziesiąt godzin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elvis a jakie ma wymiary Twój Cool bag Caperlana? Bo te co znalazłem są za duże I ma się w chacie zmieścić w lodówce tam gdzie komora fresh jakieś 35cm długości może mieć

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elvis a jakie ma wymiary Twój Cool bag Caperlana? Bo te co znalazłem są za duże I ma się w chacie zmieścić w lodówce tam gdzie komora fresh jakieś 35cm długości może mieć

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka


Jak się zastanowiłem to chyba nie jest to typowy cool bag. Miała wymiary około 20x20x15
Obecnie już jej w ofercie nie widzę.
Kiedyś widziałem takie małe ale nie pamiętam z jakiej firmy. To była któraś z karpiowych marek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne "już ostatnie" zakupy. Dzisiaj kurier przywiózł:
- wózek Elektrostatyk W3
- parasol Browninga 2.5m z regulowaną kątem   czaszy oraz uchwyt mikado do wbijania
- stolik aluminiowy York
- kukurydza koński ząb Cukk wanilia i tutti frutti oraz normalna Cukk wodorosty
- gotowana kukurydza pakowana po 1.8kg znaleziona na allegro, pierwszy taki zakup.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odebrałem paczuszkę z Drapieżnika, tym razem ciuchy. Zamówiłem sobie koszulkę z Drennana i spodenki z Prestona. Do tego wziąłem szczytówkę do Sphery i silikony do spławików, w gratisie tym razem zapinka do paczek z zanętami. Całość równo 300zł, nie miałem ciuchów na upały, a na zawody z feedersklepu wybrać się w byle czym poprostu nie wypada ?

Miałem wziąć komplet z Matrixa, Prestona lub Drennana, jednak gdy mi się w jednej firmie podobały spodnie, to koszulki już nie bardzo, no i na odwrót, dlatego gdy zorientowałem się, że muszę wybrać mieszane ciuchy, to postanowiłem wziąć to, co uważałem za słuszne. Koszulkę chciałem białą, bo na upały ten kolor najbardziej będzie spoko, no a spodnie wybrałem te, które miały największy skład bawełny, może się na mnie Drennan z Prestonem nie pogryzą ? :champagne-2010:

20210611_130745.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

To już trzeci kijek z tej stajni, seryjny Japończyk, zakochałem się w nich niczym swego czasu Guru. 

W Polsce Tailwalk jest mało popularny, dystrybucja uboga, ale na jerkbait coś  idzie wyhaczyć. 

Kije z tej stajni charakteryzują się niesamowitym zasięgiem i rozbieżnością gramatury, a zarazem świetna czułością.  

No i co najważniejsze, akcja szybka, niby progresywna, a jednak jak jest  z ryba to wchodzi w parabolik, czyli to co uwielbiam. 

Przez chwilę obawiałem się, że do 60g... Ale ta recenzja wszystko wyjaśniła ???

https://www.nippon-tackle.com/Tailwalk-Del-Sol-S802H-SPII#more

no i zobaczymy czy dłuższy kij lepiej będzie wcinał zandery na jesieni. ???

Przeznaczenie - odrzańskie sandacze, gdy będzie trzeba używać główek 30-40g???

IMG_20210615_140815.jpg

IMG_20210615_140648.jpg

IMG_20210615_140552.jpg

IMG_20210615_140600.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Kije z tej stajni charakteryzują się niesamowitym zasięgiem i rozbieżnością gramatury, a zarazem świetna czułością.  

No i co najważniejsze, akcja szybka, niby progresywna, a jednak jak jest  z ryba to wchodzi w parabolik, czyli to co uwielbiam. 

Normanie Expert :grin-min:

Pewnie gdybym Cię nie znał, to wziąłbym sobie do serca to co zacytowałem  :grin-min:

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w końcu po długiej przerwie wracam do łapania i trzeba było się pozbroić w nowe gadżety, koszyczki i inne pierdoły ?, matrix w ciuchach troszkę mnie zawiódł, więc przesiadka na prestona, zobaczymy czy w używaniu będzie jak go chwalą

A20C4245-B8AA-4CE1-A431-1C4637EC7181.jpeg

562512C1-125D-4B08-BCC4-AEFE7A140931.jpeg

233CF052-4516-4CD8-B3C3-8B5DE3C9E91B.jpeg

BBA215C6-6B34-469D-92E7-88C7F7A2BE04.jpeg

Edytowane przez djbaloon
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 godzin temu, Hotpoint napisał:

Normanie Expert :grin-min:

Pewnie gdybym Cię nie znał, to wziąłbym sobie do serca to co zacytowałem  :grin-min:

???

Stęskniłeś się? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...