Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z Panem Marcinem rozstawiałem na zlocie namiot i on zauważył pierwszy, że patent moskitiery niestety nie działa prawidłowo. Magnesy nie potrafiły dociągnąć siatki. Nawet na siłę ręcznie to słabo wychodziło. Myślałem, że jest to wina krzywego podłoża. Będąc z Danielem na rybach namiot był rozstawiony na równym terenie i problem nadal występował. Po powrocie z ryb oddałem w ramach reklamacji i wczoraj przyszła decyzja. Nowy dostanę.
Było trochę zawirowań ponieważ w międzyczasie namiot podrożał o 200zl a ja oczywiście nie zamierzałem do niczego dopłacać. Za około tydzień kurier przyniesie nowy, mam nadzieję sprawny egzemplarz. ea4fe2552850272554b8667277914fcf.jpgb2547d104e7933f013542e37ade4c94c.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wzmocniłem swój arsenał procowy. Dokupiłem dwie proce, niebieską jako zapasową, zieloną na próbę, jak mi się spodoba, to wezmę jeszcze jedną zieloną. Zamówiłem oczywiście jeszcze jedną niebieską, będę miał 3szt, wrazie "w", bo te niebieskie są dla mnie idealne. Bez problemu strzelając 3szt pelletów 8mm osiąga się przy nich 30m mając około 1m rozrzutu. Przy lekkim namoczeniu pelletów dystans ten znacznie rośnie i 40m jest realne, a to już bardzo dużo. Skupienie eleganckie, dlatego muszę mieć ich sporo, niby tą, którą używam mam od 5, może 6 lat i nie widać zużycia, jednak ja lubię mieć zapas. Nie patrzcie na ceny, bo proce kupione w miejscowym stacjonarnym sklepie, ja je nabyłem znacznie taniej, jeszcze niżej, niż większość cen internetowych ?

20210818_185127.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie przesadzam, ale jak człowiek ustawi nad wodą wypasiony fotel za kilka stówek, do tego karuzele i inne gadżety za drugie tyle, a przy tym stoi wiadro po emulsji z zanętą to trochę komicznie to wygląda. Nie twierdzę że przestane ich używać bo to już weszło w krew, ale wypisałem sobie za 2 dyszki coś bardziej kolorowego. Przy okazji kruszarka Mikado (ciekawe jak długo przeżyje) i gumy Stonfo do ciężkiej procy. 

IMG_20210825_065624602_MP.jpg

IMG_20210825_065717932.jpg

IMG_20210825_065732728.jpg

IMG_20210825_065748744.jpg

IMG_20210825_065755999.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
12 godzin temu, Hotpoint napisał:

Był taki rozmiar? Czy robili na zamówienie ?

Dlatego zmień ksywę na mnie, bo są bardziej przytyci na tym forum od Fitnesaka Grendzia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...