Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, ArekH napisał:

gumy Stonfo do ciężkiej procy. 

Zielone - moje ulubione ?

Choć do ciężkiej procy to raczej czarne ? Mają moc. Dla mnie za dużą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odebrałem kilka "drobnostek" z Drapieżnika, a są to:

1. Pokrowiec Lorpio na proce, będzie idealny do moich małych proc Stonfo. Do tej pory wszystkie proce nosiłem w pokrowcu Mivardi, jednak postanowiłem mieć osobno małe i duże proce,

2. Pokrowiec usztywniany 160cm Lorpio do pickerów i pod trójskłady Wiślane. Pozostałe pokrowce Matrixa pozostawiam tylko pod zawody, wszystkie materiałowe wyprzedaję, zwróci się ten Lorpio, który ma świetne wewnętrzne rozwiązanie, które będzie sprawdzać się przy transporcie dwóch równych długości wędek,

3. Ciężkie, o dużej pojemności podajniki do method feeder, pletkę, haki do przetestowania no i trochę pop upów oraz ochraniacz na palca.

Właśnie w tym momencie, podczas pisania uświadomiłem sobie, iż jest to pierwszy zakup od kilku lat i kilkudziesięciu zakupów, gdy z Drapieżnika nie otrzymałem żadnego gratisa, trudno ?

To wszystko, co kupiłem będzie do wędkowania na urlopie, na którym będę przebywał od 10 września do 4 października. Pierwszy tydzień potrenuję odległościówkę i bata na zaporówce, bo 18 będą zawody z pracy, później od poniedziałku 20 września do końca urlopu będę chciał przyatakować Vistulę. Od dłuższego czasu chcę się przeprosić z rzeką, jednak ganiam po komercjach, zaporówce itp. Chcę na przełomie lata i jesieni poćwiczyć ciężki Wiślany method feeder. Kilkukrotnie łowiłem na methodę na Wiśle, jednak przy brzegu na podajniki średnie do 40g i z zastosowaniem robaków na hakach. Teraz będę chciał połowić na smużące pop upy, w teorii powinno to być dobre rozwiązanie na rzekę, no i chcę łowić w wartówce, czyli podajnik ciężki, duża pojemność, do tego w kilku zrobię kolce wkręcając małe śrubki.

Wczorajszy zakup za 700zł, rąbnąłem się, bo miałem zamówić dwie plecionki, a zamówiłem tylko jedną, trudno. Plecionki przy method feeder na rzece moim zdaniem muszą być, by stawiać mniejszy opór, niż podobnej wytrzymałości żyłki, do tego podajniki ESP nie są tanie, więc nie mam zamiaru ich dużo tracić ??

20210828_094241.jpg

20210828_094024.jpg

20210828_094013.jpg

20210828_094005.jpg

20210828_094546.jpg

20210828_094844.jpg

Edytowane przez Grzes77
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem wrócić do spinnigu. Póki co przyjechały woblery Hunter (pierwsza partia). Jedzie wędka (taka w miarę nie za droga i kołowrotek, też w ten deseń ;)  i kilkanaście innych przynęt - takich moich ulubionych z "tamtych lat" )  Od czegoś trzeba zacząć. Jak zapał wróci, to będę szukał też czegoś pod wiosenne łowienie jazi i kleni :D 

cc7e874db666.jpg

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem wrócić do spinnigu. Póki co przyjechały woblery Hunter (pierwsza partia). Jedzie wędka (taka w miarę nie za droga i kołowrotek, też w ten deseń   i kilkanaście innych przynęt - takich moich ulubionych z "tamtych lat" )  Od czegoś trzeba zacząć. Jak zapał wróci, to będę szukał też czegoś pod wiosenne łowienie jazi i kleni  
cc7e874db666.jpg
 
Na wiosenne klenie chlebek najlepszy

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
  • Heart 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...