Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna zabawka wędkarska, no może nie stricte wędkarska, jednak do moich filmików. Teraz wejdą one na wyższy level, bo jeszcze złożyłem konkret zamówienie. Sprzętu wędkarskiego nie muszę już rozszerzać, bo jest tego zbyt wiele, więc trza się rozwijać w pokrewnym temacie. Ten gimbal kosztował mnie 472,50zł wliczając ponad 13zł za przesyłkę, gdybym wziął go ze smartem byłoby trochę taniej, jednak musiałem wziąć w ten sposób ??

20211117_105100.jpg

20211117_105039.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Sprzętu wedkarskiego nie muszę już rozszerzać, bo jest tego zbyt wiele" Dobrze, że Ci humor dopisuje w tych ciężkich czasach. To sie chwali. Atak poważnie, to sprzętu wędkarskiego nigdy nie ma zbyt wiele. Rozejrzyj sie dobrze, a sam sobaczysz, że niejedna rzecz by się jeszcze przydała. Np - masz jakąś dobrą, naprawdę klasową bolonkę ? no właśnie, sam widzisz... ???

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 godzin temu, Grzes77 napisał:

Kolejna zabawka wędkarska, no może nie stricte wędkarska, jednak do moich filmików. Teraz wejdą one na wyższy level, bo jeszcze złożyłem konkret zamówienie. Sprzętu wędkarskiego nie muszę już rozszerzać, bo jest tego zbyt wiele, więc trza się rozwijać w pokrewnym temacie. Ten gimbal kosztował mnie 472,50zł wliczając ponad 13zł za przesyłkę, gdybym wziął go ze smartem byłoby trochę taniej, jednak musiałem wziąć w ten sposób ??

20211117_105100.jpg

20211117_105039.jpg

Daj cynka jak sie sprawuje, moze kupie na łódkę, bo właśnie kupiłem nowy tel do robienia fotek co prawda, ale na lodce czemu by nie... 

 

A u mnie czas na konserwacje łódki. 

1. Sprezyna do bakisty, uszkodzil jedną. 

2. Oświetlenie ledowe, ktore zepsulem podczas montażu dodatkowych knag?

IMG_20211117_164813.jpg

IMG_20211117_164743.jpg

IMG_20211117_164638.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Grendziu napisał:

Daj cynka jak sie sprawuje, moze kupie na łódkę, bo właśnie kupiłem nowy tel do robienia fotek co prawda, ale na lodce czemu by nie... 

Zabawka świetna, super nagrywa, kupiłem w ślepo pod wpływem chwili, dopiero dziś obejrzałem opinie, z których wynika, że urządzenia firmy DJI najlepiej współpracują z telefonami z logo ugryzionego jabłka. Nie wiem czy przez to, czy wina mojej sztuki, bo nie działa mi "zoom" gdy włączam przycisk w urządzeniu, w telefonie włączając "zoom" na ekranie wszystko działa dobrze. Poza tym bajka, gdybym miał wybierać po obejrzeniu dzisiejszych opinii wybrałbym to samo. W sumie "zoomu" w telefonie używać raczej nie będę, więc chyba odpuszczę sobie reklamację. Poszukam kogoś z telefonem iPhone i zobaczę, czy to kwestia telefonu, czy urządzenia. W piątek odbieram coś, o czymś marzyłem kilkanaście lat temu, a o czy pomyślałem w niedzielę i klikłem bez zastanowienia jak zobaczyłem cenę, dam znać, ale już jestem "podjarany" ??

Edycja: a jaki mój syn zajarany tym ustrojstwem. Uważa, że jest to robocik, który się transformuje. Naprawdę widząc uśmiech na twarzy syna, gdy się tym bawi nie żałuję wydania tych pieniędzy. W sumie, to on się dłużej tym bawił, niż ja ??

Edytowane przez Grzes77
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siglon spoko pleta, przy takiej cienkiej jednak x8 moze sie strzępić jak będzie łowione w średnich warunkach i przelotkach. Kairiki 0.07 x8 po dwóch wyjazdach wyrzuciłem

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siglon spoko pleta, przy takiej cienkiej jednak x8 moze sie strzępić jak będzie łowione w średnich warunkach i przelotkach. Kairiki 0.07 x8 po dwóch wyjazdach wyrzuciłem

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka


Ta plecionka jest pod łowienie w kanałach, gdzie nie ma za dużo możliwości do jej przecierania. No i Kairki jakością bym nie stawiał obok Siglona. Dam znać, jak się ta sprawuje. Do tej pory Varivasa używałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem jak wyszła nie bylo jeszcze opinii na necie u mnie teraz ygk i siglon. Mam siglona #0.2 ale to cienizna nie idzie nawet węzła zaciągnąć, mialo byc pod kijek na białoryb

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...