Skocz do zawartości

Zakupy wędkarskie, pochwal się co kupiłeś.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, elvis napisał:

Nie mogę bo żonka zerka, a nie o wszystkich zakupach wie. emoji41.pngemoji6.pngemoji23.png

Jak mogłeś oszukać małżonkę!

Daj nr do żony, to się nie będziesz męczył, załatwię to za Ciebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
21 minut temu, Hotpoint napisał:

Jak mogłeś oszukać małżonkę!

Daj nr do żony, to się nie będziesz męczył, załatwię to za Ciebie ?

Sami przestępcy na tym forum, wszyscy będziemy siedzieć za kratkami ???

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, udało mi się zrobić zdjęcie.
Tak na marginesie to żona odbierała paczkę, więc nie musiałem nic ukrywać, ale nie pokazałem jej wszystkiego. Jak to mówią :czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal.
Jeśli chodzi o wrażenia z zakupów to je oceniam na 4.
Wędka ma drobne mankamenty. Szczególnie jeśli chodzi o szczytówki. Są różnej długości i przy najdłuższej, a za razem najdelikatniejszej jest duża przerwa między przelotkami. Dodatkowo skład ze szczytówką jest dłuższy od tego drugiego. Na szczęście zmieści się w pokrowcu.
Pierwsza przelotka jest strasznie mała. Wiedziałem o tym, bo widziałem już ten kij. Miałem kupić Tx3, ale przegapiłem promocję i na pocieszenie kupiłem włoszczyznę.
Cena była bardzo atrakcyjna, więc może leżeć.
Kolowrotek jest ok i tylko tyle mogę napisać, bo nawet nie pokręciłem nim za dużo. IMG_20211228_172753.jpgIMG_20211228_172855.jpgIMG_20211228_173756.jpg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 minut temu, djbaloon napisał:

Niczym u mnie ??

Kolejny pod pręgierz, czekaj na swoją kolej, bo sądy nie nadażają z wydawniem kar???

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...